data publikacji

Gwiazda piłki nożnej – twarzą najnowszej kampanii telewizorów oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG.

Cieszę się z możliwości reprezentowania LG w Polsce - skomentował Kuba Błaszczykowski

Firma LG Electronics Polska ogłosiła, iż Kuba Błaszczykowski, reprezentant polskiej drużyny narodowej oraz piłkarz włoskiej drużyny ACF Fiorentina, został Ambasadorem marki LG.

Jednocześnie gwiazda sportu zostanie twarzą kampanii promocyjnej nowych telewizorów LG na 2016 rok oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG.

–  Cieszę się z możliwości reprezentowania LG w Polsce, łączy nas ogromna pasja do tego co robimy na co dzień. Razem tworzymy zgrany zespół, w którym ja dam z siebie wszystko, aby dostarczyć ogromnych emocji na boisku, a LG zaprezentuje moje starania w doskonałym, mistrzowskim klimacie, na mistrzowskich telewizorach – komentuje Kuba Błaszczykowski.

Jeden z najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji, „Piłkarz Roku”, dwukrotny „Mistrz” niemieckiej Bundesligi, znakomity strzelec, który przez 4 lata dowodził na pozycji kapitana polskiej reprezentacji – to tylko niektóre z sukcesów Kuby Błaszczykowskiego – nowego Ambasadora LG. Przez wiele lat budował on swoją pozycję w polskich i światowych rozgrywkach.

Marka LG natomiast wprowadza na rynek nowe telewizory LG OLED TV, LG Super UHD 4K oraz innowacyjne klimatyzatory z technologią Smart Inverter, co pozwoli stworzyć zarówno mistrzowski klimat, jak i mistrzowskie emocje razem ze swym nowym Ambasadorem – Kubą Błaszczykowskim.

– Od lat zapewniamy komfortowy klimat w polskich domach, licznych biurowcach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej, a tym razem wraz z naszym Ambasadorem, dzięki wydajnym i energooszczędnym systemom klimatyzacji, postaramy się stworzyć prawdziwie mistrzowski klimat podczas święta futbolu – mówi Jarosław Jóźwiak, Dyrektor Działu Air Conditioning&Energy w LG Electronics Polska.

– Dążenie do doskonałości w swoich dziedzinach niezależnie od wyzwań i przeciwności, wyróżnia mistrza spośród innych graczy. Niezależenie od tego, czy chodzi o sport, technologię, biznes czy inne obszary, cechy prawdziwego mistrza pozostają niezmienne. W LG głęboko wierzymy w te ideały i dlatego uważamy, że współpraca z Kubą to doskonały krok – dodaje Marcin Kubiszak, Category Manager Home Entertainment w LG Electronics. – Kibicujemy sobie wzajemnie i mamy nadzieję, że Kubie uda się wywołać dużo emocji już na boisku, a LG w tym samym czasie dostarczyć mocnych wrażeń na ekranach telewizorów LG 4K.W trakcie współpracy z marką LG, Kuba Błaszczykowski stanie się „twarzą” kampanii promocyjnej i reklamowej zarówno nowych telewizorów LG OLED oraz Super UHD 4K, jak i innowacyjnych klimatyzatorów LG. Jako Ambasador marki będzie m.in. uczestniczył w wybranych wydarzeniach LG, a jego wizerunek stanie się nieodłączną częścią nadchodzących kampanii oraz komunikacji marketingowej.

Kontrakt o wzajemnej współpracy między partnerami został zawarty na rok.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0