data publikacji

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się wizerunkiem i promocją usług? Dowiedz się więc, jakie treści musisz tworzyć, by znaleźć klientów za pomocą internetu.

Skuteczny marketing internetowy, czyli jak się dobrze reklamować w sieci?

Już 26 lutego kolejne spotkanie otwarte Polish Business Club, gdzie oprócz dobrego lunchu i możliwości poszerzenia swoich kręgów biznesowych otrzymasz też najcenniejszą dla każdej działalności wiedzę: jak pozyskać klientów?

Przedsiębiorco, czy wiesz:
- które z internetowych narzędzi marketingowych jest najlepsze?
- które z nich jest odpowiednie dla Twojego typu działalności?
- jak się reklamować w sieci, by jednocześnie pracować nad wizerunkiem i PR-em?
- z których znanych internetowych kampanii marketingowych powinieneś czerpać wzór?

Prelekcję na temat marketingu w sieci poprowadzi Michał Maciejewski, założyciel jednej z pierwszych agencji marketingu w mediach społecznościowych, autor kampanii wizerunkowych dla takich firm, jak Citi Handlowy, De Agostini, Link4, Księgarnie Matras, Microsoft, Morliny, Opel, Philips, Żywiec Zdrój.

Przyjdź na Business Lunch, a będziesz uczestniczyć także w spotkaniu networkingowym, które jest najlepszą możliwością zareklamowania swojej firmy na żywo. Zjedz obiad w eleganckiej restauracji Endorfina, w towarzystwie osób, które mogą okazać się Twoimi klientami, partnerami biznesowymi, ludźmi, którzy Cię kiedyś zarekomendują.

Liczba miejsc na lunchu jest ograniczona. Zapisz się już terazwww.warsaw.plbclub.pl


Polish Business Club przygotował atrakcyjne zniżki. Rejestrując się on-line, płacisz 20 procent mniej, niż gotówką na miejscu w dniu szkolenia. Dodatkowe zniżki można pozyskać dla osób towarzyszących, od razu po rejestracji.
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej.

Zdobądź najważniejszą dla Ciebie wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyciągnij klientów!
Drzwi do sukcesu są tuż, tuż. Oto klucz: www.warsaw.plbclub.pl1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0