data publikacji

Powierzchnie biurowe, strefy chill i salki spotkań rodem z Doliny Krzemowej, centrum konferencyjne z salą warsztatową oraz restauracja KarmNick La Petite Cuisine czekają na najemców nowego biurowca parku technologicznego YouNick.

Opis nowych przestrzeni biurowych YouNick wraz z interaktywnymi wizualizacjami jest dostępny na www.younick.pl

Od niedawna z nowoczesnych biur i przestrzeni wspólnych, sprzyjających nie tylko efektywnej pracy, ale także integracji i relaksowi, korzystają pracownicy spółek Trecom oraz CEDC International. Dla podmiotów, które wynajmą kolejne powierzchnie w nowo otwartym biurowcu, podpoznański park przygotował specjalne 3-miesięczne wakacje czynszowe.

Nowy biurowiec YouNick w Złotnikach k. Poznania to optymalne miejsce do rozwoju biznesu dla firm, startup’ów oraz osób poszukujących przestrzeni coworkingowej. W budynku, wzorowanym na siedzibach najlepszych firm IT na świecie, swoje biura zlokalizowały już spółki Trecom oraz CEDC International.

Pierwsza z nich, wieloletni najemca podpoznańskiego parku, od ponad 20 lat zajmuje się wdrożeniami informatycznymi, szkoleniami, wsparciem użytkowników oraz dostawą sprzętu teleinformatycznego, działając przede wszystkim w takich obszarach jak Security, Data Center i Collaboration. Niezwykle szybki rozwój Trecom zaowocował w ostatnich 2 latach podwojeniem liczby pracowników. Nowe, ponad 300-metrowe biuro pozwoli na dalsze zwiększanie zatrudnienia oraz zapewni jeszcze lepsze warunki do pracy i integracji zespołu spółki.
Drugim z nowych najemców YouNick – CEDC International – to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu na świecie. W parku technologicznym w Złotnikach firma postanowiła zlokalizować Shared Service Center. Dla blisko 50-osobowego personelu spółka wynajęła w biurowcu 400-metrową, nowoczesną przestrzeń biurową.

Przyjazna, nowoczesna przestrzeń do pracy i odpoczynku, szybki dojazd obwodnicą Poznania oraz komunikacją miejską, restauracja KarmNick, serwująca zdrowe i niedrogie posiłki, żłobek i przedszkole UL, program HumaNick z warsztatami, kursami językowymi i biblioteką, grupy zakupowe, paliwowe i energetyczne, ogólnodostępny bezpłatny parking oraz myjnia – to tylko niektóre wyróżniki.

– Ofertę YouNick rozwijamy nie tylko w oparciu o najnowsze trendy i badania rynkowe, ale także rozmawiając z menadżerami i pracownikami naszych najemców. Dlatego w nowym biurowcu stworzyliśmy wyjątkowe przestrzenie oraz usługi dodatkowe, które mają sprzyjać kreatywnej i wydajnej pracy, integracji, kooperacji oraz relaksowi, kluczowemu dla utrzymania efektywności i zaangażowania pracowników – wyjaśnia Paulina Włodarska, odpowiedzialna za komercjalizację przestrzeni YouNick. – Dla osób zainteresowanych wynajmem biur w tym budynku przygotowaliśmy obecnie specjalną ofertę promocyjną: 3-miesięczne wakacje czynszowe. Aby poznać jej szczegóły, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego poprzez naszą stronę www.

W nowym biurowcu w Złotnikach do dyspozycji przyszłych najemców powstało łącznie 3,2 tys. mkw. przestronnych powierzchni biurowych, zbudowanych w standardzie open space lub classic.  Wszystkie biura, oprócz szeregu niezbędnych instalacji teletechnicznych, klimatyzacji i wentylacji, posiadają stały dostęp do światła dziennego, a dzięki uchylnym oknom także do świeżego powietrza.

Sercem obiektu jest szerokie atrium na styku wszystkich kondygnacji, w którym zawieszono pięć ogólnodostępnych salek spotkań. Na parterze znajduje się recepcja, a także restauracja oraz nowoczesne centrum konferencyjne o pow. 190 mkw. Dla osób dojeżdżających do pracy rowerem na każdym piętrze biurowca przygotowano sanitariaty z prysznicami oraz zamykanymi szafkami ubraniowymi.

Integracji i kreatywności pracowników służą ogólnodostępne kuchnie oraz otwarte, zachęcające do rozmów i kooperacji przestrzenie wspólne. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w ogólnodostępne wi-fi oraz 24-godzinny monitoring i ochronę. Prosto z biurowca można przejść do parku – miejsca relaksu wśród zieleni.

– YouNick to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu. Znaleźliśmy tutaj wszystko, czego potrzebujemy: dostosowane do naszych wymagań przestrzenie biurowe, salki szkoleniowe i konferencyjne, dostępne dla naszych pracowników bez dodatkowych opłat, miejsca do odpoczynku, zaplecze gastronomiczne, przedszkole oraz dogodny dojazd do centrum. Ale park to nie tylko ciągle udoskonalana infrastruktura. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim możliwość współpracy z pozostałymi najemcami oraz powstającymi tutaj startupami – mówi Edward Nowicki, członek zarządu Trecom.

Projekt wnętrz nowego budynku przygotowało poznańskie biuro Ultra Architects.


Opis nowych przestrzeni biurowych YouNick wraz z interaktywnymi wizualizacjami jest dostępny na stronie www.younick.pl w zakładce „Co robimy/ Space”. Natomiast szczegóły promocji „3 miesiące za 0 złotych” można uzyskać, kontaktując się z działem sprzedaży parku lub uczestnicząc w  Dniach Otwartych YouNick, które odbędą się w czwartek, 29 października br.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0