data publikacji

Tegoroczna edycja targów ORGATEC była dla Balmy wyjątkowa - odbyła się tu premiera nowej linii BALMA Plus.

 


Międzynarodowe targi Orgatec to w tej chwili najważniejsze wydarzenie w branży. Dlatego właśnie tu zaplanowaliśmy premierę naszej nowej linii BALMA Plus, która doskonale wpisała się w hasło przewodnie wydarzenia: Nowoczesne środowisko pracy – mówi Anna Śmieszek-Markuszewska, Kierownik Działu Marketingu w Fabryce Mebli BALMA S.A.

Targi Orgatec 2014 były całościowym spojrzeniem na środowisko pracy, a także uważną i wielowymiarową analizą poszczególnych składowych biura i zależności między nimi. W tym kontekście premiera linii BALMA Plus odbyła się w najlepszym z możliwych miejsc, w doskonałym momencie.

- Działamy według filozofii THINK PRO, nastawionej na rolę człowieka i jego stylu pracy w środowisku biurowym. Nasz nowy produkt odpowiada na aktualne trendy, dając użytkownikom możliwość nieograniczonej, bieżącej aranżacji stanowiska, uwzględnia czynniki akustyczne i indywidualne potrzeby – podkreśla Anna Śmieszek-Markuszewska. - Nowa linia mebli BALMA Plus była gwiazdą naszej ekspozycji, nie zabrakło jednak dobrze już znanych i docenionych zarówno przez branżę, jak i użytkowników w wielu krajach mebli z linii Ostin, Furonto, IN oraz nagrodzonych Red Dot stołów H2.

– Przez pięć intensywnych dni mieliśmy okazję do wielu spotkań, wymiany poglądów i inspiracji. Szczególnie interesujące było w tej edycji Targów przesunięcie centrum uwagi z podstawowych elementów biura na te uznawane dotąd za uzupełniające. Światło, akustyka i technologia wspierająca wymianę informacji wystąpiły w tym roku w roli głównej, co miało istotny wpływ na całą formułę targów. Koncepcje całościowego spojrzenia na środowisko pracy były głównymi tematami naszych rozmów z gośćmi z całego świata. Tym bardziej satysfakcjonujących, że prowadzonych na przykładzie naszej premierowej linii BALMA Plus, która wkrótce znajdzie się w naszej ofercie. Zainteresowanie i pozytywne reakcje na nasze meble utwierdziły nas, że obrany kilka lat temu kierunek wpisuje się w światowe trendy i pozwala nam wytyczać nowe kierunki dla nowoczesnych środowisk pracy – podsumowuje Anna Śmieszek-Markuszewska.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0