data publikacji

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne klasy biznesowej Brother DCP-L8400CDN jest dedykowane do środowisk biurowych, które potrzebują niezawodnych rozwiązań w zakresie obiegu dokumentów.

Model drukuje z prędkością do 28 str. na minutę (zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze), pierwszy dokument jest uzyskiwany w czasie krótszym niż 15 sekund. Maksymalna rozdzielczość druku urządzenia wynosi 400 x 600 dpi. DCP-L8400CDN umożliwia drukowanie bogatych w szczegóły oraz wyróżniających się wysoką jakością dokumentów w dużych nakładach. Jest przy tym kompatybilne z wysokowydajnymi tonerami Brother, które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji).

Model oferuje możliwość automatycznego drukowania, co pozwala znacząco obniżyć zużycie papieru. Z kolei tryby Toner Save Mode oraz Deep Sleep pozwalają zmniejszać zużycie tonerów oraz energii.
Urządzenie charakteryzuje się szybką i intuicyjną obsługą. Posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 9,3 cm, podajniki papieru o łącznej pojemności 300 arkuszy. Urządzenie wyposażone jest także w wydajny skaner, który pozwala na skanowanie do sieci (tylko dla Windows) oraz do serwera FTP.

Urządzenie jest zgodne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz Energy Star, objęte jest 3-letnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna DCP-L8400CDN wynosi 2 425 zł.


Model DCP-L8400CDN działa w sieci przewodowej. Oferuje drukowanie z i skanowanie do szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smart fonów, korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem aplikacji Apple AirPrint oraz Google Cloud Print.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0