data publikacji

Najbliższa edycja międzynarodowych targów PAPERWORLD odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2018 we Frankfurcie nad Menem.

Paperworld 2017 | Fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Paperworld 2017 | Fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH

Paperworld to międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej. W ośmiu halach wystawienniczych blisko półtora tysiąca wystawców z 60 krajów zaprezentuje szeroką ofertę produktów z sektora papierniczego dla domu i biura.

Hasło tegorocznej edycji Paperworld to „New Perspectives”. Wyjątkowo szeroka gama produktów wskaże najnowsze kierunki w dziedzinie zaopatrzenia biurowego i artykułów papierniczych.

– Niezrównany wybór wyznaczających trendy produktów papierniczych i piśmienniczych, oferowanych na targach Paperworld, od dawna budzi uznanie odwiedzających branżystów. Przez lata nasze targi stały się czołową platformą określającą nowe perspektywy na rynku papierniczym – komentuje Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld.

 


 

Paperworld 2018 – Jakie polskie firmy znajdą się wśród wystawców?
   

2x3                - Krzecin
Art. Cafe         - Łódź
BCF                - Pionki
Astra              - Warszawa
BHZ Hoffman   - Bydgoszcz
Biuromax         - Baniocha
Canpol            - Poznań
Colop Polska     - Bytom
Deli Group CEE  - Warszawa
DKS                - Kowale
Eco Service      - Kobierzyce
Euro-Trade      - Kraków
Granit              - Legionwo
Hanke Tissue    - Kostrzyń n/Odrą
Hannah            - Piaseczno
Interdruk         - Warszawa
Inter-folia         - Pabianice
KW Trade        - Kraków
LENIAR Wytw.Szabl. - Rzeszów
Metrex              - Poznań
Modico              - Warszawa
Opus                 - Gliwice
Panta Plast         - Łódź
Paso                  - Tarnowo Podgórne
Patio                 - Szczecin
PAW                 - Suchy Las
Pol-Mak             - Przeźmierowo
Rystor               - Osielsko
Sadpex             - Piekary Śląskie
St. Majewski      - Pruszków
Topus              - Wrocław
Wydawnictwo Lucrum  - Bielsko-Biała
WZ Eurocopert            - Szczecinek
Verte                         - WarszawaCo szczególnie istotne dla właścicieli firm oraz osób odpowiedzialnych za dokonywanie zamówień i zakupów dla przedsiębiorstw, w hali 3.0. będzie można zobaczyć inspirujący pokaz pod hasłem The Visionary Office. Pokaz ten cieszył się dużym powodzeniem podczas swojej premiery w poprzedniej edycji.

Tegoroczna edycja będzie dotyczyć zdrowia i ergonomii w środowisku biurowym. Po raz pierwszy w ramach inicjatywy The Visionary Office odbędzie się wystawa towarzysząca, na której zaprezentują się wiodący producenci z segmentu akustyki biurowej, oświetlenia, wentylacji, higieny, ergonomii oraz zrównoważonego rozwoju.

Odwiedź Paperworld 2018 osobiście!

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów Paperworld, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd (dostępny w dwóch wariantach).

Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie 25-30 stycznia 2018, obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach. Cena 1 240 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 380 zł + VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy  w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub Wrocławiu.

Oferta  samolotowa z pełnym serwisem, w terminie 27-29 stycznia 2018, obejmuje 2 noclegi i 3 dni pobytu na targach. Cena 1 940 zł +VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł + VAT). Wylot z Warszawy.


Więcej informacji o targach Paperworld: www.paperworld.messefrankfurt.com

 

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce

www.targifrankfurt.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0