data publikacji

Smartfon Samsung Galaxy Alpha zadebiutował dziś na polskim rynku.


Najnowszy smartfon Samsunga - Alpha - zostały zaprojektowany i opracowany w oparciu o analizę potrzeb nowoczesnych konsumentów. To nie tylko piękny design, ale też imponujące parametry. Pomimo smukłej (niecałe 7mm grubości) i lekkiej konstrukcji, Alpha posiada wydajne podzespoły i funkcje, charakterystycznie dla flagowych urządzeń mobilnych z serii Galaxy. Urządzenie które pozwala użytkownikom podkreślić ich własny styl, a jednocześnie cieszyć się funkcjonalnością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.
W kontekście najnowszego produktu przeprowadzone zostało badanie, dzięki któremu można jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby współczesnych użytkowników. Z przeprowadzonego na zlecenie Samsung badania wyłonił się interesujący trend tzw. osobowości Alpha. Alpha people to przede wszystkim osoby, które mają własny, niewymuszony styl i nie ulegają zewnętrznym wpływom. Cechuje je silne przekonanie o własnej wartości, odporność na krytykę i umiejętność osiągania założonych celów.
Analizą objętych zostało 800 Polaków w wieku od 15 do 50 roku życia. W celu przeprowadzenia badań skonstruowano specjalną skalę, mierzącą konkretne postawy według założeń charakteryzujących trend Alpha.
Alpha people to grupa wyjątkowa. Ludzie tacy są świadomi swoich potrzeb, mają swój własny styl i podążają wyznaczonymi przez siebie ścieżkami.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.8