data publikacji

Global Office Furniture Outlook to forum branżowe, gdzie grono międzynarodowych specjalistów i dziennikarzy z branży będzie omawiać zagadnienia dotyczące „szczęśliwych miejsc pracy” (happy workplaces).

Fot. M.Szulc | biuro-kreacja.info

Impreza odbędzie się już po raz siódmy, a organizatorami będą tak jak w poprzednich latach CIFF (China International Furniture Fair) i Edimotion.

Zadowoleni pracownicy sprawiają, że rośnie też produktywność firmy. Szczęśliwi ludzie kochają swoją pracę i czują się zaangażowani w działalność firmy – są bardziej zmotywowani i pracują ciężej, aby osiągnąć wspólne cele; są też bardziej kreatywni i innowacyjni. Biuro (i praca w biurze) przeżywa okres wielkiej transformacji – obserwujemy zmiany w sposobie organizacji pracy i wykorzystaniu przestrzeni biurowej.

„Smart Office” – pojęcie to dotyczy nie tylko optymalizacji procesów za pomocą nowych technologii, lecz przede wszystkim poprawy indywidualnej jakości życia osób w każdym aspekcie działalności biurowej.

Bieżąca tendencja w projektowaniu miejsc pracy to przede wszystkim zaspokajanie potrzeb, oczekiwań i praw jednostki. Nowe podejście do projektowania polega na postawieniu człowieka, jego emocji i potrzeb w samym centrum. Zadowolony i spełniony pracownik – to kreatywny pracownik.

Innowacyjność i kreatywność w firmach to czynniki wpływające na sukces firm, ich wyróżnik na mocno konkurencyjnym rynku. Poza tym łatwiej być produktywnym w miejscu pracy, które jest estetyczne, wesoły, kolorowe, spersonalizowane i dalekie od nudnej, standardowej szarości i monotonii.


Forum: „Happy workplaces help companies perfom better”
odbędzie się 8 września w National Convention & Exhibition Center (NECC) w Szanghaju, w ramach międzynarodowych targów mebli biurowych CIFF Shanghai 2016.

Prowadzenie: Fabrizio Todeschini, Edimotion
Eksperci:
Mauro Spinelli - researcher, senior expert and partner of CSIL, Italy
Jean Paul Fournier - journalist, editor in chief Office et Culture, France
Mingxi Li - design manager, ceo and founder Hepburn Selection, China
Paolo Favaretto and Francesco Favaretto - designers, partners of Favaretto&Partners, Italy

Targi będą trwały w dniach 7-10 września.
Więcej informacji: http://officefurniture.fairwindow.com


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0