data publikacji

 bizhub PRESS C1070 został nagrodzony przez EDP.

Drukarka Konica Minolta bizhub PRESS C1070 została nagrodzona przez European Digital Press Association (EDP). Członkowie stowarzyszenia uznali ją za najlepsze urządzenie w kategorii  "Najlepsza kolorowa drukarka produkcyjna na pojedyncze arkusze – produkcja lekka".
To już drugi tytuł z rzędu przyznany Konica Minolta przez EDP, który potwierdza sukcesy firmy na europejskim rynku druku produkcyjnego.
Do stowarzyszenia EDP należy dwadzieścia czołowych magazynów europejskich o tematyce druku cyfrowego, które docierają do ponad pół miliona czytelników. - Nagrodę EDP otrzymaliśmy już w roku 2009, 2011 i 2013, a teraz zdobyliśmy uznanie jury naszym bizhub PRESS C1070. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Cieszy nas fakt, że udaje nam się osiągnąć nasz cel i stale tworzyć najlepsze na rynku systemy produkcyjne -  powiedział Karol Główka, Junior Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.

bizhub PRESS C1070 jest systemem do cyfrowego kolorowego druku produkcyjnego. Wyróżnia się dużą wydajnością i szybkością druku (do 71 stron na minutę), prostą obsługą i dużym 15-calowym kolorowym wyświetlaczem dotykowym. Ponadto dysponuje wieloma różnorodnymi funkcjami do kontroli obrazu i gęstości barw oraz opcjami wykańczania wydruków.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0