data publikacji

31 stycznia 2017 r. kolekcja mebli MESH produkcji MDD otrzymała nagrodę iF Design Award, będącego znakiem doskonałości projektowej.

Fot. MDD
Fot. MDD


Meble z kolekcji MESH zostały nagrodzone w kategorii Produkt i podkategorii Biuro. Zostały wyróżnione za komfort użytkowania oraz wyjątkowy design.

Projektantem kolekcji MESH jest polski uznany designer Krystian Kowalski.
– W przypadku współpracy z MDD spodobało mi się to, że zobaczyłem po drugiej stronie ludzi, którzy odważnie podchodzą do pomysłów i w otwarty sposób patrzą na nowe kierunki w meblarstwie. Moim zdaniem bowiem w najbliższej perspektywie w meblarstwie biurowym pojawią się silne zmiany stylizacyjne, będą to meble łączące charakter mebla domowego z biurowym – mówi projektant.

Nie jest to pierwsza prestiżowa nagroda dla MDD, ale iF Design Award ma szczególne znaczenie dla firmy. 
– Spośród pięciu i pół tysiąca zgłoszeń z 59 krajów niezależni eksperci z całego świata wybrali produkty, które wyróżniają się pod względem innowacyjności oraz rewolucyjności technicznej –
mówi Julita Milczyńska, rzecznik prasowy MDD. – Jesteśmy dumni, że ubiegłoroczna praca naszych pracowników została zauważona i znalazła uznanie w oczach jury.

iF Design Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów projektowych w dziedzinie wzornictwa.
Nagroda przyznawana jest od ponad 60 lat w kategoriach: produkt, opakowania, komunikacja, architektura wnętrz, koncepcja produktu, usługi oraz architektura.


Wszystkie nagrodzone produkty można zobaczyć będzie na wystawie iF Design Exhibition Hamburg1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.5