data publikacji

Rozpoczęcie pracy z pakietem CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest równie łatwe dla początkujących użytkowników, jak i dla doświadczonych projektantów.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite jest ulubionym wyborem plastyków i specjalistów grafiki użytkowej ze względu na zasób narzędzi o niezrównanych możliwościach
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 umożliwia pełne wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań

CorelDRAW Graphics Suite 2017 to innowacyjny produkt, już obecny na rynku. To następca pakietu CorelDRAW Graphics Suite X8. Najnowszą wersję opracowano, uwzględniając dynamiczny rozwój technologii oraz opinie klientów. Dzięki przyspieszonemu cyklowi opracowywania oprogramowania użytkownicy mogą korzystać z najnowszego sprzętu, urządzeń peryferyjnych i systemów operacyjnych do tworzenia i personalizacji projektów i szybkiego uzyskiwania doskonałych rezultatów.

Technologia, która jest w tak dużym stopniu obecna w branży projektowania, rozwija się w zdumiewającym tempie. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 umożliwia pełne wykorzystanie tych nowoczesnych rozwiązań. Można z łatwością projektować, wykorzystując najnowsze dostępne obecnie technologie, takie jak rysik lub urządzenia dotykowe, kontroler Microsoft Surface Dial, monitory o rozdzielczości Ultra HD 5K i wiele innych. Bez względu na narzędzia i akcesoria wymagane podczas pracy, pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 umożliwia uzyskanie optymalnych wyników dzięki dokonanej inwestycji.

Rozpoczęcie pracy z pakietem CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest równie łatwe dla początkujących użytkowników, jak i dla doświadczonych projektantów. Dzięki przewodnikowi startowemu łatwo jest poznać podstawy, sprawdzić nowości w przewodniku i  osiągnąć większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu, dostosowanemu do własnego toku pracy.
Dostępna jest szeroka gama wysokiej jakości materiałów oraz wszechstronnych zasobów  edukacyjnych, dostępnych z poziomu produktu, w celu wzbogacenia tworzonych projektów. Możliwe jest też wykorzystanie najnowszych funkcji systemu Windows 10, jak również wyświetlanie obrazu na kilku monitorach i obsługa wyświetlaczy o rozdzielczości 5K.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite od dawna jest ulubionym wyborem plastyków i specjalistów grafiki użytkowej ze względu na zasób narzędzi o niezrównanych możliwościach, które pozwalają projektować sprawnie, szybko i pewnie. Nowa wersja oferuje jeszcze więcej – podważa dotychczasowe założenia i pozwala na kreatywność, niedostępną wcześniej w przypadku grafiki wektorowej.

W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2017 wprowadzono nowe, rewolucyjne narzędzie: LiveSketch, które pozwala zastąpić kreatywne szkice odręczne precyzyjnymi krzywymi wektorowymi kreślonymi bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik. Ta rewolucyjna zmiana zapewnia swobodę i przyjemność pracy, a ponadto eliminuje czasochłonny proces, jakim jest rozpoczynanie projektu na papierze, a następnie jego skanowanie lub odtwarzanie w postaci wektorowej.
– Uważamy, że zwiększenie produktywności dzięki narzędziu LiveSketch to wyjątkowa korzyść dla wszystkich profesjonalnych grafików i nie możemy się doczekać efektów jej wykorzystania przez użytkowników – komentują przedstawiciele firmy Corel.

Jeśli pracujesz z rysikiem lub urządzeniem obsługiwanym dotykowo, pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 udostępnia szeroką gamę kreatywnych możliwości. Możesz skorzystać z wielu opcji wprowadzania danych za pomocą rysika w czasie rzeczywistym lub szybkiego szkicowania i błyskawicznego wprowadzania korekt za pomocą dotyku lub rysika dzięki trybowi tabletu i nowemu, „dotykowemu” obszarowi roboczemu.
– Wiemy, jak istotny wpływ na efektywność mają niestandardowe obszary robocze. Dlatego pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 umożliwia wykorzystanie obszarów roboczych przygotowanych w wersjach X6, X7 i X8 programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT, co ułatwiając kontynuowanie już rozpoczętych prac. Ponadto możesz w wygodny sposób importować wybrane elementy obszaru roboczego do bieżącego lub utworzyć całkowicie nową konfigurację interfejsu użytkownika.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest wyposażony we wszelkie funkcje potrzebne do tworzenia efektownych projektów profesjonalnej jakości na dowolnym nośniku.

Dostępnych jest kilka opcji zakupu pakietu CorelDRAW Graphics Suite:

- Licencja bezterminowa – po dokonaniu jednorazowej płatności licencja bezterminowa na korzystanie z pakietu CorelDRAW uprawnia do korzystania z oprogramowania przez nieograniczony czas bez dodatkowych opłat miesięcznych. Zakup produktu w pudełku, w wersji do pobrania lub na zasadzie licencji zbiorowej gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji wybranej wersji. Nie ma też potrzeby korzystania ze stałego łącza internetowego. Posiadacze licencji stałych mogą w przyszłości zakupić aktualizacje do kolejnych wersji, jeżeli będą nimi zainteresowani.

- Subskrypcja –  to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, dzięki któremu można zapewnić sobie stały dostęp do najnowszych narzędzi i ulepszeń pakietu CorelDRAW Graphics Suite. Stanowi ona korzystną finansowo alternatywę dla opcji, wiążącej się z koniecznością płacenia z góry za oprogramowanie. Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite do pobrania, która pozostaje w pełni funkcjonalna przez cały okres ważności subskrypcji. Użytkownik samodzielnie decyduje o sposobie i okresie korzystania z subskrypcji.

- Program uaktualnień – zapewnia projektantom bezproblemowy dostęp do aktualnego zestawu narzędzi w atrakcyjnej cenie. Posiadacz pakietu CorelDRAW Graphics Suite na podstawie licencji bezterminowej uiszcza raz do roku niewygórowaną opłatę, dzięki czemu uzyskuje dostęp do najnowszych narzędzi do projektowania, nowych opcji zgodności plików, a także najbardziej aktualnych technologii.


W okresie ważności konta użytkownik automatycznie otrzymuje najnowszą wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite. Wystarczy raz się zarejestrować. Jeśli zmienią się potrzeby użytkownika, będzie on mógł nadal korzystać z najnowszej wersji uzyskanej w ramach programu uaktualnień.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0