data publikacji

Fabryka Mebli Biurowych MDD, rynkowy lider w naszym kraju, jest jednym z trzech i jedynym polskim sponsorem 23. edycji 100% Design.

 100% Design stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie, związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwa
MDD to lider w segmencie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań dla biur w Polsce

To największe na świecie targi związane z projektowaniem, towarzyszące London Design Festival. Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum wystawienniczym Olympia London w dniach 20-23 września br.

100% Design stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie, związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwa oraz skupiającą ekspertów branżowych. Historia imprezy sięga 1995 roku.  Edycja 2017 przewiduje przybycie ok. 30 tys. gości. Szacuje się, że potencjał odwiedzających oscyluje wokół 3,4 mld GBP. Wśród odwiedzających znajdą się projektanci, architekci, dystrybutorzy oraz biznesmeni z całego globu. Na mapie wydarzeń branżowych targi te stanowią również obowiązkowy punkt programu dla przedstawicieli mediów, co roku odwiedza je ponad 1,5 tys. dziennikarzy. W programie targów przewidziano także cykl seminariów ze światowej sławy projektantami, ekspertami i profesjonalistami związanymi z architekturą i wzornictwem.

Przestrzeń wystawienniczą podzielono na pięć kategorii:

 - Emerging Brands
- Design & Build
- Interiors
- Kitchens & Bathrooms
- Workplace.

W poszczególnych sekcjach zaprezentują się projektanci i producenci, w tym MDD.

MDD premierowo zaprezentuje ladę recepcyjną ALPA, która ustawiona będzie przy głównym wejściu do hali Olympia London. W naturalnym otoczeniu recepcji zwiedzający będą mogli obejrzeć lady. 

Lady recepcyjne stanową mocny fundament naszego biznesu, który intensywnie się rozwija. MDD to lider w segmencie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań dla biur w Polsce – mówi Natalia Marciniak, Communications Manager w MDD. – Jesteśmy firmą globalną, dlatego obecność na targach stanowi ważny i naturalny element umacniania naszej pozycji na rynkach międzynarodowych. O MDD, naszej pozycji i aspiracjach wiele też mówi fakt, że jesteśmy jedynym tak zaangażowanym w organizację targów podmiotem spoza Wysp Brytyjskich

Poza ladami recepcyjnymi będzie można zobaczyć biurko Drive, z elektrycznie regulowaną wysokością, kolekcję puf Bazalto oraz Mesh – sofy, krzesła i stoliki.

– Nasi klienci mają różne potrzeby i preferencje, dlatego chcemy w jak najszerszym stopniu je zaspokajać, a prezentowane produkty są najlepszym tego przykładem – dodaje Natalia Marciniak. –To sztandarowe projekty MDD, które cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem odbiorców. Realizowaliśmy projekty m.in. dla Białego Domu, Luwru, na Szczyt Rady Europy czy do telewizyjnego studia olimpijskiego w Londynie. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze stoisko doskonale wkomponuje się w inspirującą i nowoczesną przestrzeń londyńskich targów.
 


Event stanowi swoisty pomost dla ludzi architektury i wzornictwa z modernistycznymi, innowacyjnymi pomysłami, tworząc kreatywny mix nie tylko czołowych sław designu, ale również świeżego powiewu prac nieznanych jeszcze szerokiej publiczności talentów.Więcej informacji na temat 23. edycji 100% Design znajduje się tutaj [KLIKNIJ]

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0