data publikacji

W międzynarodowych targach Warsaw Home uczestniczyły największe gwiazdy światowego i polskiego designu, m.in. Pierre Frey oraz duet Neri & Hu.

Podczas Warsaw Home Fabryka Mebli Biurowych MDD zaprezentowała swoje produkty na stoisku o pow. 170 mkw.


Ostatnia edycja Warsaw Home to 65 tys. metrów kwadratowych, tłumy zwiedzających, ponad 600 wystawców. Ptak Warsaw Expo w dniach 6-8 października było najważniejszym punktem na mapie dla designerów, architektów i wszystkich zainteresowanych w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

Fabryka Mebli Biurowych MDD na stoisku o powierzchni 170 mkw. zaprezentowała swoje produkty. Oglądający mieli okazję zobaczyć meble z kolekcji MESH, pufy BAZALTO czy krzesła z kolekcji SHILA.
Zwiedzający szczególnie upodobali sobie nowości produktowe: ladę ALPA, budkę telefoniczną i przede wszystkim „unoszące się” biurko gabinetowe FLOAT.

To właśnie FLOAT dzięki swojemu nowoczesnemu kształtowi i innowacyjnej sylwetce budził największe zainteresowanie. Poprzez wyeliminowanie nóg oraz elektrycznie regulowanej wysokości przekształca klasyczny gabinet w miejsce spotkań, gdzie zespół  gromadząc się wokół może przeprowadzić szybką dyskusję.

– Inspiracją dla projektanta Dimitra Malcewa były „pływające” wioski, które widział podczas podróży po Indonezji i Malezji: lekkie, drewniane domy, niejako unoszące się nad powierzchnią wody. Postanowił przełożyć tę ideę na obiekt, maksymalnie uproszczając formę i sprowadzić ją do biurka, czyli unoszącej się płaszczyzny. Wyprofilowanie blatu oraz zaawansowany system konstrukcyjny, który jest ukryty wewnątrz, nadaje efekt lekkości – mówi Małgorzata Graczyk, Brand Manager w MDD.

Prestiż imprezy z roku na rok przybiera na sile. Liczba wystawców i wielkość powierzchni ekspozycyjnej w stosunku do ubiegłego roku  zostały potrojone! Program spotkań, wykładów i paneli dyskusyjnych zapełniony był wielkimi nazwiskami i godnymi zainteresowania tematami.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0