data publikacji

Epson zaprezentuje szeroką gamę nowych produktów na targach ISE 2018 – m.in. premierowe, profesjonalne produkty dla branży audiowizualnej, biznesu i reklamy.

Na ISE 2018 Epson zaprezentuje m.in. zaawansowane projektory laserowe 3LCD z linii urządzeń biznesowych, edukacyjnych i instalacyjnych

Podczas targów ISE, które odbędą się w dniach 6-9 lutego 2018, firma Epson ogłosi premiery kilku nowych urządzeń, które będą dostępne na jej stoisku. Będą to reprezentanci linii produktowych wysokiej klasy projektorów instalacyjnych, korporacyjnych oraz przeznaczonych do wyświetlania reklam i komunikacji wideo w wielkim formacie.

Zaprezentowane zostaną również zaawansowane projektory laserowe 3LCD z bieżącej, wiodącej na rynku linii urządzeń biznesowych, edukacyjnych i instalacyjnych, a także najnowsze okulary inteligentne Moverio.

Podczas zeszłorocznej edycji targów, stowarzyszenie ISE wraz z serwisem Exhibitor Magazine przyznały firmie Epson nagrodę ISE Stand Design Award za najlepsze stoisko wielkopowierzchniowe. Oprócz tego japońska firma zdobyła także trzy nagrody Best of ISE za laserowe projektory instalacyjne, kompaktowe mobilne projektory i okulary inteligentne Moverio.

W tym roku atrakcją będzie niezwykle kolorowy i zachwycający spektakl, który zostanie wyświetlony przy użyciu wielu projektorów EB-L25000U z zastosowaniem technologii mapowania projekcji z rozmytymi krawędziami. Specjalnie przygotowane pomieszczenia pozwolą uczestnikom zobaczyć nowe i dostępne już na rynku projektory – w tym modele z serii EB-700U i EB-L1000 – w zastosowaniach znanych z życia codziennego, na przykład w salach konferencyjnych, klasach lekcyjnych i sklepach.

– Podczas zeszłorocznych targów ISE po raz pierwszy pokazaliśmy publiczności możliwości naszych najnowszych projektorów laserowych i w efekcie zdobyliśmy nagrodę za najlepsze stanowisko. Choć trudno będzie przebić to osiągnięcie, to jednak zaprezentujemy nowe, fascynujące produkty, a do tego przygotowaliśmy wspaniałe stanowisko i niesamowite materiały wizualne. Dlatego jestem przekonany, że targi ISE 2018 r będą dla firmy Epson jeszcze ważniejsze i korzystniejsze – zapowiada Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson Europe.


Firmę Epson na targach ISE 2018 można będzie znaleźć w hali 1 na stoisku H90.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0