data publikacji

Firma TomTom wprowadziła na rynek zegarek o nazwie TomTom Golfer, wyposażony w GPS. Zaprojektowano go, by ułatwić grę na polu golfowym.

 

Unikalne grafiki zastosowane w zegarku prezentują dane dotyczące odległości gracza do wybranego przez niego miejsca na polu oraz informują o ewentualnych przeszkodach lub zagrożeniach w postaci bunkrów (obszarów z piaskiem) czy zbiorników wodnych.
TomTom Golfer na dużym wyświetlaczu prezentuje w sposób graficzny kluczowe informacje, dotyczące ponad 34 tysięcy pól golfowych zlokalizowanych na całym świecie. Dane o pozycji są aktualizowane na bieżąco za pośrednictwem mobilnej aplikacji, dzięki czemu golfiści są pewni, że w trakcie gry z wyprzedzeniem odczytają informacje o ukształtowaniu terenu.
– Wiedza o wyzwaniach czekających golfistów na polu pozwoli im na uzyskanie lepszych wyników – mówi Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający TomTom Consumer. – Przejrzyste grafiki w zegarku TomTom Golfer, obrazujące krytyczne punkty na polu, ułatwiają golfistom podejmowanie trafnych decyzji i usprawniają ich grę.
TomTom Golfer korzysta z technologii GPS, automatycznie rozpoznaje pola i lokalizuje kolejne dołki. Golfista może również śledzić wynik, odległości i czas rundy.

Cena: 999 zł. Zegarek TomTom Golfer można już zamawiać za pośrednictwem strony internetowej.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0