data publikacji

Sieć studiów fitness McFIT - teraz także w Warszawie. Otwarcia dokonał ambasador marki McFIT, bokserski mistrz świata wagi ciężkiej Władimir Kliczko.

Gratką jest możliwość spotkania w McFIT braci Kliczko na co dzień: Władimir jest jednym z wirtualnych trenerów w zajęciach CYBERTRAINING, natomiast obaj patronują specjalnej sali do treningu bokserskiego, która została opracowana przy ich udziale.
Wszystkie studia McFIT są zaprojektowane zgodnie z nowatorską koncepcją „Home of Fitness”. Jest to opracowana przez McFIT koncepcja treningu, skoncentrowana na dobrym samopoczuciu trenujących. Filozofia McFIT to modułowy trening, którego istotnymi elementami są sport, design, estetyka i rozrywka. Zróżnicowana pod względem metodycznym oferta obejmuje tradycyjne strefy treningowe, takie jak kompleksowe strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio, oraz innowacyjne moduły treningowe, czyli zajęcia CYBERTRAINING. W studiu znajdują się strefy tematyczne, takie jak m.in. profilaktyczna Strefa Mocnych Pleców, Express Workout, Box Workout czy The Cage. Na Panie czeka między innymi opracowana specjalnie dla nich strefa Shape It.


Sieć liczy 200 studiów fitness i ponad 1,2 mln klientów. Klienci McFIT mogą zadbać o swoją sylwetkę w kilkunastu strefach treningowych i być w formie już za 89 zł miesięcznie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z UROCZYSTEJ INAUGURACJI Z UDZIAŁEM MISTRZÓW SPORTU I GWIAZD!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0