data publikacji

Gdyński showroom Kinnarps – od kwietnia w nowej odsłonie.

Otwarcie biura i showroomu Kinnarps w Gdyni - Łużycka Office Park | Fot. Kinnarps
Otwarcie biura i showroomu Kinnarps w Gdyni. Z prawej: Beata Osiecka, prezez Kinnarps Polska | Fot. Kinnarps


Uroczyste otwarcie biura i showroomu Kinnarps w Gdyni w nowej odsłonie miało miejsce 12 kwietnia. Lokalizacja i adres (Łużycka Office Park) – pozostaje bez zmian.

Wnętrze salonu zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Dzięki temu 218 mkw. powierzchni – będącej jednocześnie powierzchnią do pracy i ekspozycji – zyskało nowy wymiar.

– Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu, jak i klientów – opowiada Anna Grodzka, Dyrektor Sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska. – Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co jak mamy wrażenie, udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny.

Wydarzenie z udziałem licznych gości odbyło się w przemiłej atmosferze. Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która zajmująco opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

– Mamy nadzieję, że gdyńskie biuro i showroom Kinnarps w nowej odsłonie będzie chętnie odwiedzane przez architektów i klientów, stanowiąc dla nich źródło inspiracji i informacji podczas realizacji wielu ciekawych projektów – dodają przedstawiciele firmy.


Wszystkich zainteresowanych nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy oraz koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps serdecznie zapraszamy na ul. Łużycką 6B w Gdyni.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0