data publikacji

Wykładziny Forbo Flooring – w krakowskim showroomie Kinnarps.

Showroom Kinnarps w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków. Na podłogach - wykładziny Forbo Flooring
Showroom Kinnarps w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków. Na podłogach - wykładziny Forbo Flooring


Nowy showroom firmy Kinnarps, eksperta w dziedzinie wyposażania wnętrz biurowych, znajduje się w prestiżowym Centrum Konferencyjnym ICE Kraków.
Głównym zadaniem showroomu jest prezentacja klientom i architektom nowych koncepcji oraz trendów w branży. Powierzchnia showroomu podzielona jest na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden, z których każda pełni inną funkcję i przedstawia czytelny koncept aranżacyjny.

Najbardziej charakterystycznym miejscem jest Coworking Garden, czyli przestrzeń, z której mogą korzystać goście ICE Kraków. Przyjazny klimat wnętrz Coworking Garden jest dla gości centrum konferencyjnego miłym wytchnieniem w trakcie przerw podczas konferencji.
Kolejnym elementem wchodzącym w skład nowego showroomu Kinnarps jest NextOffice, czyli właściwe biuro zespołu Kinnarps – inspirujący przykład aranżacji biura w koncepcji activity-based working dla dynamicznych firm. Trzecią część stanowi pomieszczenie pracy serwisu, prezentujące rozwiązanie typu back-office.

We wnętrzu zainstalowano kompleksowe rozwiązania podłogowe od Forbo Flooring: panele LVT Allura o wzorze drewna w przestrzeni coworkingowej, korytarzach i kantynie, wykładzinę Synergy o bardziej klasycznym wzorze w pomieszczeniach biurowych oraz miękką, luksusową wykładzinę Westbond w kształcie geometrycznych wzorów w miejscach odpoczynku i relaksu.


Więcej o wykładzinach Forbo w biurach znajduje się TUTAJ


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0