data publikacji

Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar!

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach dwunastu kategorii konkursowych


Rozpoczął się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach dwunastu kategorii konkursowych m.in. na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w sześciu wybranych branżach (w tym: prawniczej, technologicznej czy kreatywnej).

Wraz z rozwojem biznesu zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsce spotkań kilku pokoleń, które łączy na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne dedykowane spotkaniom z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy.

Ideą konkursu OFFICE SUPERSTAR jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Wyboru Laureatów dokona Kapituła Konkursowa, złożona z dwunastu ekspertów reprezentujących różne branże. Wśród nich jest m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz, Natalia Hatalska - autorka „Trendbooka”, Radosław Gajda - autor vloga „Architecture is a good idea”, Ewa Andrzejewska - redaktor naczelna „Eurobuild CEE”.

Projekt organizowany jest przez firmę doradczą CBRE, a jego Partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.


Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.officesuperstar.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0