data publikacji

11. edycja Łódź Design Festival odbyła się w dniach 3-8 października, a jej hasłem przewodnim było OD.NOWA.

Fabryka Mebli Biurowych MDD | Łódź Design Festival 2017
Fabryka Mebli Biurowych MDD | Łódź Design Festival 2017


Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę.

Poprzez wystawy, wykłady, panele dyskusyjne eksperci zastanawiali się nad współczesnym wzornictwem i projektowaniem – na nowo i od nowa.
 
Meble Biurowe MDD były sponsorem, wystawcą i prelegentem tego prestiżowego wydarzenia. Wystawie mebli biurowych MDD towarzyszyło hasło przewodnie #backtonature, które idealnie nawiązuje do idei łódzkiego festiwalu. Na 20 mkw. zaprezentowane zostały meble inspirowane naturą z kolekcji Bazalto.  

Ale ŁDF to nie tylko wystawa. W sobotę 7 października wręczono ekskluzywne nagrody must have, gdzie MDD zostało wyróżnione za kolekcję MESH projektu Krystiana Kowalskiego.
Nagrodzone meble produkcji MDD towarzyszyły wystawcom, zwiedzającym oraz prelegentom przez cały czas trwania imprezy. Zobaczyć można je było na scenie głównej, gdzie prowadzono wykłady merytoryczne. Jedna z prelekcji, poprowadzona przez ekspertów z MDD, omawiała temat aranżacji biura jako ważnego elementu działania employer branding.


 

Więcej informacji: http://www.mdd.pl/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0