data publikacji

Tematem tegorocznej edycji konkursu Urban Photographer Of The Year jest „Miasto w pracy”. Główna nagroda to foto-safari w wybranej lokalizacji na świecie!

To już 9. edycja międzynarodowego konkursu fotograficznego „Urban Photographer Of The Year”. W tym roku zadaniem konkursowym jest przedstawienie fotografii, która nawiązuje do pojęcia „Miasto w pracy”.

W konkursie udział mogą brać nie tylko profesjonalni fotografowie, ale też amatorzy (ważne, by uczestnik miał ukończone 13 lat). Każdy z uczestników może zgłosić do 24 zdjęć. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2015.

W poprzedniej edycji ilość zgłoszeń przekroczyła 11 tys., uczestnicy pochodzili z 79 krajów. W ostatniej edycji jednym z laureatów konkursu został Marek Stankiewicz z Lublina, który dzięki zdjęciu „Chirurdzy w akcji” zdobył jedną z nagród.

– Od wielu lat fotografia jest w obszarze zainteresowań naszej firmy, a potwierdzeniem tego jest kolejna, dziewiąta już edycja konkursu – komentuje Joanna Mroczek, Dyrektor Marketingu i PR w CBRE w Polsce. – W szczególności interesują nas ujęcia związane z dynamiką i życiem miast, co jest naturalną konsekwencją branży, w jakiej działamy. Uczestnicy co roku zaskakują nas profesjonalnym podejściem, estetyką i wysoką jakością zdjęć, a także interpretacją tematu. W przeciągu wszystkich edycji wyłoniliśmy kilku laureatów z Polski i mam nadzieję, że będzie tak również w tym roku. Zachęcamy wszystkich do wysyłania swoich prac i trzymamy kciuki.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest luksusowe foto-safari w wybranej lokalizacji na całym świecie. Dodatkowo nagradzane będą najlepsze zdjęcia z regionów (Azji, Europy oraz Ameryki) oraz 24 wyróżniające się fotografie, przedstawiające każdą godzinę doby z życia miasta (dlatego w zgłoszeniach trzeba określić m.in. godzinę wykonania zdjęcia).


Więcej informacji na temat konkursu CBRE Urban Photograher of the Year i zasad uczestnictwa na stronie internetowej lub Facebooku: CBRE Urban Photographer of the Year
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0