data publikacji

Paperworld to  wiodące międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań biurowych. Ich częścią będzie specjalna prezentacja „Future Office”,  poświęcona zagadnieniu inteligentnych rozwiązań do pracy.

Fot. Messe Frankfurt Exhibition
Fot. Messe Frankfurt Exhibition

Prawie wszystko w hali 3.0 będzie się obracać wokół nowoczesnych miejsc  pracy i współpracy. Transformacja cyfrowa będzie kluczowym terminem. Z zupełnie nowymi formami pracy biurowej mamy do czynienia już od jakiegoś czasu - pojawiły się już w postaci networkingu, mobilnej pracy zdalnej czy jako przestrzenie coworkingowe.

Jak będzie się to zmieniać w przyszłości i co to oznacza dla świata papieru, materiałów biurowych i artykułów piśmiennych?

Na te i inne pytania będą starali się odpowiedzieć eksperci podczas „Future Office” na stoisku C51 w hali 3.0. Nacisk zostanie położony częściowo na narzędzia cyfrowe, ale też  na całościowe podejście:

„W obszarze innowacji zaprezentujemy, w jaki sposób tradycyjne narzędzia można łączyć z elementami cyfrowymi w celu inteligentnego rozwiązywania problemów. W serii wykładów, prezentacji produktów i przykładów najlepszych praktyk pokażemy przyszłość świata biurowego podczas targów we Frankfurcie ”- mówi Michael Reichhold, dyrektor Paperworld.

„Inteligentne rozwiązania” dla komunikacji, przestrzeni biurowej i dobrego samopoczucia

W procesie transformacji cyfrowej potrzebne są inteligentne rozwiązania do nowoczesnej współpracy. Pytanie dotyczy tego, jak promować współpracę między zdecentralizowanymi zespołami, przetwarzać duże ilości danych lub sprawić, aby sala konferencyjna była odpowiednia do połączenia spotkań face-to-face i zdalnych.

Komunikacja między zespołami roboczymi jest ściśle związana z projektowaniem przestrzeni biurowej. Domowe biuro i praca zdalna również odgrywają decydującą rolę. Ponadto czynnik dobrego samopoczucia jest bardzo ceniony przez pracowników. Wszystko to musi zostać połączone w nowoczesnym biurze, aby zapewnić atrakcyjne miejsce pracy w obecnych czasach.

Prezentacje ekspertów i wycieczki z przewodnikiem podczas „Future Office”

Program w sobotę (25 stycznia 2020) jest skierowany do facility managerów, planistów i specjalistów środowiska biurowego. Wszystko w tym dniu obraca się wokół New Work i cyfrowej transformacji. W niedzielę (26 stycznia) sektor handlu detalicznego zajmie  centralne miejsce. Tego dnia nacisk zostanie położony na podstawowe zmiany w zakresie informacji i zachowań zakupowych klientów, rozwiązania wielokanałowe oraz pytanie, jak inspirować i zatrzymywać klientów.

Poniedziałek i wtorek (27-28 stycznia) będą skierowanie szczególnie do architektów wnętrz i facility managerów. Obydwa te dni będą pełne wykładów ekspertów i odpowiedzi na pytania: Czego młodsze pokolenie oczekuje od cyfryzacji w miejscu pracy? Jak organizujemy współpracę? Jak należy zaprojektować biura, aby spełniały różne wymagania?

Wydarzeniu (oprócz wykładów specjalistów i wycieczek z przewodnikiem) będzie towarzyszyć specjalna publikacja na temat „Smart Solutions”, którą zwiedzający otrzymają bezpłatnie w strefie wystawienniczej.Rejestracja i kontakt

Wystawcy pragnący zaprezentować swoje produkty w „Future Office” mogą zarezerwować kompletne, wyposażone stoisko.
Informacje na ten temat:

Christiane Walter, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 069-7575-6819

Andrea Müller, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 069–7575–6089.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0