data publikacji

Globalna sieć, oferująca rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i co-workingu, otwiera biuro w Warszawie w budynku Centrum Marszałkowska.

Wyjątkowa lokalizacja Centrum Marszałkowska na przecięciu dwóch linii metra dobrze wpisuje się w specyficzne potrzeby i filozofię Spaces z grupy Regus

Spaces – globalny koncept wywodzący się z Holandii, oferujący rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i co-workingu – wynajął 4,2 tys. mkw. powierzchni w Centrum Marszałkowska. Warszawa zostanie pierwszą lokalizacją tej sieci w Polsce.

– Spaces oferuje miejsca pracy dedykowane zarówno start-upom, małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji, którzy poszukują miejsc do kreatywnej pracy. Działamy wszędzie tam, gdzie rozwija się innowacyjny biznes, dlatego zdecydowaliśmy się na wejście do Warszawy. To miasto o ogromnym potencjale, tętniące życiem, wspierające rozwój sektorów kreatywnych i z bogatą ofertą biurową, kulturalną oraz usługową – komentuje Klaus Koponen, Spaces.

Spaces, wywodząca się z Amsterdamu sieć, działa obecnie w 25 krajach na sześciu kontynentach. Oferuje elastyczne przestrzenie biurowe, dostosowane do specyficznych potrzeb swoich klientów, którzy mogą wynająć zarówno biurko na godziny, salę spotkań, jak i większe moduły biurowe dostępne w formule 24/7. Wszystkie biura charakteryzują się nowoczesnym, wspierającym komfort pracy designem i są podzielone na strefy umożliwiające pracę w skupieniu, spotkania biznesowe czy wspólne posiłki z innymi użytkownikami przestrzeni biurowej.

– Wyjątkowa lokalizacja Centrum Marszałkowska na przecięciu dwóch linii metra dobrze wpisuje się w specyficzne potrzeby i filozofię Spaces z grupy Regus – dodaje Michał Skotnicki z BBI Development. – Nasza inwestycja jest realizowana z myślą o polskich i międzynarodowych firmach, poszukujących nie tylko nowoczesnych i elastycznych miejsc do pracy, ale również przestrzeni, które w naturalny sposób zachęcają do networkingu, pomagają nawiązywać nowe relacje biznesowe. Uzupełnienie portfolio naszego projektu o innowacyjny koncept Spaces to dobra wiadomość dla wszystkich najemców Centrum Marszałkowska.

Centrum Marszałkowska to projekt biurowo–handlowy klasy A+, zlokalizowany w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, na skrzyżowaniu dwóch linii. Budynek powstanie na miejscu Spółdzielczego Domu Handlowego „Sezam”, będącego jednym z elementów wielkiego przedsięwzięcia architektonicznego Ściany Wschodniej. Część kompleksu stanowi starannie zrewitalizowany przez inwestora pasaż miejski im. Witolda Rowickiego, dyrygenta, kompozytora i wieloletniego dyrektora artystycznego Filharmonii Narodowej.

Centrum Marszałkowska będzie oferować ponad 13,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ok. 3 tys. mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia.


W procesie negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL, a w kwestiach prawnych – kancelaria Baker & McKenzie. Dewelopera (BBI Development) reprezentowało CBRE i kancelaria adwokacka Markowska – Materla.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0