data publikacji

Do gabinetu, biura, pomieszczenia socjalnego… Ścianki przyblatowe Pfleiderer to idealne rozwiązanie dla wymagań każdego użytkownika, praktycznie do każdego pomieszczenia.

Ścianki przyblatowe Pfleiderer - gabinet
Ścianki przyblatowe Pfleiderer - kuchnia

Ścianki przyblatowe firmy Pfleiderer, dostępne w hurtowniach firmy Drew Trans II w całej Polsce, to z pewnością hit tego sezonu meblarsko-wnętrzarskiego. Idealnie zastępują dotychczasowe, znane nam już rozwiązania, to znaczy kafelki czy też szkło, które do niedawana najczęściej wypełniało nam w biurowych i domowych warunkach przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem kuchennym czy też lustrem a zlewozmywakiem w łazience. 

Ścianki przyblatowe idealnie wypełniają przestrzeń pomiędzy blatami a meblami – dosłownie „zlewają się” z otoczeniem – czy to w naszej firmowej kuchni, czy łazience.
Ale nie tylko – można śmiało zastosować je także w dużym biurze czy też w naszym prywatnym gabinecie. Dopełniają kolorystykę mebli i tworzą spójną zgraną całość, bo paleta ich dekorów współgra z innymi wzorami produkowanymi przez producenta – firmę Pfleiderer.
Ale przede wszystkim ścianki przyblatowe odpowiednio zabezpieczają ściany – i to w niekonwencjonalny sposób.

Ścianki wyprodukowane są w nowoczesnej technologii z bardzo wysokimi parametrami odpornościowymi. Dlatego są higieniczne i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na działanie wilgoci, wysokiej temperatury czy najtrudniejszych detergentów. A to między innymi dzięki powłoce antybakteryjnej microPLUS. Dlatego są obojętne na działanie wilgoci, mydła czy innych detergentów, np. tych dezynfekujących.

Pfleiderer zadbał o to, by ścianki spełniały najwyższe wymogi higieniczne w warunkach obiektów publicznych. Ścianki posiadają atesty, umożliwiające ich zastosowanie w specjalistycznych gabinetach: weterynaryjnych, lekarskich ogólnych, stomatologicznych, salonach SPA i salonach kosmetycznych. Jeśli dodamy do tego punkty gastronomiczne i usługowe, szkoły i przedszkola – okazuje się, że ścianki przyblatowe Pfleiderer z hurtowni Drew Trans II są niezbędne wszędzie tam, gdzie ściany są szczególnie narażone na zużycie i mają zachować szczególną czystość i gdzie ściana stanowi ważny element wystroju.

Rok 2018 z pewnością będzie czasem wzmożonego wzrostu ich zastosowań.

www.drewtrans.pl


facebook.com/DrewTransII


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0