data publikacji

Technologia, którą wybierasz do pracy, powinna wspierać wydajność i sprawiać, że codzienne procesy staną się szybkie i skuteczne. Sharp prezentuje nowe kompaktowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne.

Bezpieczeństwo danych ma ogromne znaczenie w każdej firmie, a rozporządzenia takie jak RODO dodatkowo wzmagają konieczność przeprowadzania codziennych procesów zgodnie z procedurami bezpieczeństwa
Dzięki urządzeniom Sharp MX-B455W i MX-B355W można z łatwością drukować i skanować z dowolnego miejsca – niezależnie od miejsca wykonywania pracy

To jasne, że niektóre zadania wymagają wydajności od urządzeń wielofunkcyjnych, przeznaczonych dla dużych zespołów. Jednak dla użytkownika istotne są również korzyści, płynące z użytkowania mniejszych maszyn. Dlatego Sharp zaprojektował kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A4 MX-B455W i MX-B355W, które zapewnią szybkie, wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz wydajność i niezawodność, właściwe większym urządzeniom. Jednocześnie pozwolą na użytkowanie w dowolnym miejscu dzięki małym rozmiarom.

Nowe urządzenia oferują najwyższą funkcjonalność oraz ten sam wyjątkowy komfort, do którego już od lat przyzwyczajeni są użytkownicy urządzeń wielofunkcyjnych Sharp – od spersonalizowanych interfejsów użytkownika po łączność bezprzewodową i najwyższej klasy zabezpieczenia danych. Prędkość drukowania 45 (MX-B455W) i 35 (MXB355W) stron na minutę dla trybu czarno-białego sprawi, że zadania uda się ukończyć na czas.

Lepszy sposób pracy

Elastyczność dopasowana do potrzeb użytkownika oraz intuicyjny interfejs zapewnią osiągnięcie celu. Urządzenia wielofunkcyjne MX-B455W i MX-B355W gwarantują użytkownikom większy komfort pracy dzięki 7-calowym, kolorowym ekranom dotykowym, które można pochylać i personalizować, by dopasować je do preferowanego sposobu wykonywania zadań. Kompaktowa, modułowa konstrukcja urządzeń sprawdzi się w każdym biurze, niezależnie od tego, czy zostaną ustawione na biurku, czy w pełni skonfigurowane jako urządzenia wolnostojące.

Modele MX-B455W i MX-B355W łączą wydajność i jakość za sprawą standardowych podajników o pojemności 550 arkuszy (z możliwością powiększenia aż do 2350 arkuszy!) oraz opcjonalnym funkcjom wykańczania dokumentów.

Ale elastyczność to nie tylko oszczędność miejsca i doskonały interfejs użytkownika. Jeśli chcesz zeskanować dokument i zapisać go bezpośrednio w odpowiednim formacie pliku Microsoft Office, nie ma problemu – z łatwością zapiszesz go w wersji cyfrowej, zarchiwizujesz lub udostępnisz. Dzięki funkcji OCR, która zapisuje dokumenty w edytowalnych formatach Microsoft Office, oszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu. Ponadto dokumenty programów Microsoft Office można szybko i łatwo drukować bezpośrednio z nośników USB – to opcja szczególnie przydatna dla gości, którzy nie są połączeni z siecią firmową.

Łatwa i wszechstronna komunikacja

Teraz możesz z łatwością drukować i skanować z dowolnego miejsca – niezależnie od miejsca wykonywania pracy (biuro lub praca zdalna). Po co się ograniczać, skoro można mieć możliwość pracy z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie?

Istotne zalety urządzeń MX-B455W i MX-B355W to m.in.

- funkcje NFC oraz QR Code, dzięki którym możesz łączyć się z nimi z urządzenia mobilnego i drukować oraz skanować dokumenty z dowolnego miejsca,
- platforma Sharp Open System Architecture (OSA) – pozwala zintegrować urządzenia wielofunkcyjne z aplikacjami sieciowymi i w chmurze,
- logowanie single sign-on – zapewnia dostęp do publicznych usług w chmurze (Google Drive, OneDrive, SharePoint, Microsoft Online, Box i Sharp Cloud Portal Office), bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego – dla zwiększenia wydajności i oszczędności czasu.

Urządzenia A4 wyposażone są ponadto w funkcję bezserwerowego druku podążającego, dzięki której można bezpiecznie przesyłać i przechowywać dokumenty na głównym urządzeniu, by wydrukować je później na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym, podłączonym do sieci.

 

SHARP MX-B455W i MX-B355W - OPCJE I KONFIGURACJE URZĄDZEŃ

 

Skanuj dokumenty szybko i dokładnie

Gdy masz ograniczony czas na wykonanie zadania, możesz polegać na urządzeniach wielofunkcyjnych Sharp. Modele MX-B455W i MX-B355W pozwalają na wyjątkową prędkość skanowania czarno-białego i kolorowego: do 110 oryginałów na minutę (dla MX-B455W). Zyskujesz możliwość szybkiego zapisania skanów w formacie cyfrowym oraz kontrolę nad przepływem dokumentów. Oprócz dokumentów można też szybko zeskanować identyfikatory oraz wizytówki.

Urządzenie MX-B455W posiada jednoprzebiegowy podajnik dokumentów dwustronnych (DSPF) o pojemności 100 arkuszy, zaś model MX-B335W podajnik dokumentów dwustronnych (RSPF) o pojemności 50 arkuszy. Obydwa urządzenia świetnie sprawdzą się np. w recepcjach, gdzie skanowanie musi być wykonywane „od ręki”.

Całkowity spokój – chroń swoje dane

Bezpieczeństwo danych ma ogromne znaczenie w każdej firmie, a rozporządzenia takie jak RODO dodatkowo wzmagają konieczność przeprowadzania codziennych procesów zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Dzięki przyszłościowym funkcjom modeli MX-B455W i MX-B355W zyskujesz pewność, że komunikacja sieciowa i dane są chronione za pomocą wielowarstwowych zabezpieczeń, oferowanych przez Sharp.

Technologia Sharp wzmacnia wydajność i chroni wartościowe dane, gwarantuje imponujące zabezpieczenia oraz zaawansowane procesy kontroli użytkowania oraz dostępu, śledzenia aktywności i wymazywaniu danych po zakończeniu eksploatacji.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że poufne informacje i własność intelektualna są chronione podczas kopiowania, skanowania i drukowania. By dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, można skorzystać ze standardu Sharp Hard Copy Device Protection Profile (HCD PP), którego wymagają instytucje rządowe, wojskowe i prawnicze.

 


Ochrona środowiska ma znaczenie. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp pozwalają ustalić harmonogram automatycznego włączania i wyłączania o określonych porach. Dodatkowo energooszczędność wspierają innowacyjne funkcje skanowania Eco i rekomendacji Eco. Daje to użytkownikowi pewność, że korzysta z energii elektrycznej tylko wtedy, gdy to konieczne.

 

Więcej informacji: www.sharp.pl

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0