data publikacji

Tradycyjne biura i sale zebrań ustępują otwartym, zespołowym lokalizacjom, które znajdują się z dala od siedziby firmy.

Polycom RealPresence Centro to pierwsze w branży rozwiązanie do pracy zespołowej

Polycom przedstawił nowe rozwiązania które pozwalają zmienić sposób, w jaki pracownicy komunikują się między sobą i współpracują.

„Praca” nie kojarzy się już z miejscem, do którego chodzimy, ale z czymś, co robimy, bez względu na porę, lokalizację i używane urządzenia. Tradycyjne biura i sale zebrań ustępują otwartym, zespołowym lokalizacjom, które znajdują się z dala od siedziby firmy. Często zachodzi konieczność korzystania z niewielkich pomieszczeń, co może stanowić wyzwanie dla skutecznej współpracy personelu. Firmy i instytucje chcące zapewnić wysoką wydajność pracy zespołowej potrzebują odpowiednich narzędzi.

Globalizacja, konieczność podniesienia produktywności, krótszy czas wprowadzania produktów na rynek, kontrola kosztów, optymalne wykorzystanie umiejętności pracowników i przyciąganie talentów – to wyzwania, z którymi organizacje mają do czynienia na co dzień.

Rozwiązania do współpracy muszą być łatwe w użyciu i mieścić się w przestrzeniach roboczych każdej wielkości. Nowe produkty Polycom rozwiązują te problemy w prosty i elegancki sposób, aby klienci mogli efektywniej współpracować w szerokiej gamie przestrzeni roboczych.

– Uczyniliśmy ważny krok w kierunku realizacji naszej wizji, która zakłada wykorzystanie pełnego potencjału współpracy między ludźmi – podkreśla Peter Leav, prezes i dyrektor generalny Polycom. –Świętując 25 lat innowacji zapowiadamy rozwiązania, które umieszczają ludzi w samym centrum współpracy, pozwalając im pracować lepiej, inteligentniej i efektywniej. Pokazujemy już dziś, jak będą wyglądać przyszłe miejsca pracy.

A przykłady takich innowacyjnych rozwiązań?

Polycom RealPresence Trio
Jest to pierwsze inteligentne urządzenie do pracy grupowej, które zmienia klasyczny telefon konferencyjny w system do rozmów, udostępniania treści i wyświetlania wideo, mieszczący się w każdym środowisku, w którym pracują zespoły.
Spotkania zaczynają się szybko dzięki integracji z kalendarzami, a najbardziej zaawansowane technologie dźwiękowe zapewniają największą w branży klarowność rozmów. Uczestnicy mogą łatwo połączyć urządzenia mobilne lub laptopy z rozwiązaniem RealPresence Trio i udostępniać treść w jakości HD.

Polycom RealPresence Centro
Badania przeprowadzone przez Polycom pokazują, że choć tradycyjne sale konferencyjne wciąż są najbardziej powszechne, to popularność zdobywają elastyczne środowiska pracy zespołowej, które zapewniają bardziej otwartą i skuteczną współpracę.
Polycom RealPresence Centro to pierwsze w branży rozwiązanie do pracy zespołowej. Zaprojektowano je z myślą o instynktownych ludzkich zachowaniach – ludzie czują się bardziej komfortowo, kiedy komunikują się i współpracują w kręgu. Opatentowana przez Polycom technologia 360-stopniowego głosu i obrazu automatycznie śledzi mówiącego, jednocześnie pokazując całe miejsce spotkania na tym samym ekranie. Dzięki RealPresence Centro zdalni uczestnicy konferencji mają wrażenie fizycznego uczestnictwa w rozmowie, co przekłada się na większe zaangażowanie, szybsze podejmowanie decyzji i lepsze wyniki.

Polycom RealPresence Debut
Jest to przystępne cenowo, proste i eleganckie rozwiązanie klasy korporacyjnej do współpracy wideo w małych pomieszczeniach, które zapewnia wysoką jakość obrazu.


Polycom zapowiedział również nowe rozwiązania, dzięki którym klienci mogą przekonać się już dziś, jak będzie wyglądało miejsce pracy przyszłości – a także pierwsze w branży urządzenia, oferujące integrację z Microsoft Office 365.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0