data publikacji

Po mysz Manejo powinni sięgnąć szczególnie ci, którzy ze względu na specyfikę swojego zawodu wiele godzin spędzają przed komputerem.

Model Manejo został wyposażony w technologię radiową 2,4 GHz, co pozwoliło zwiększyć zasięg myszki do 8 m.

Speedlink, niemiecki producent sprzętu komputerowego, wprowadził do sprzedaży nowy model myszy - Manejo. Mysz jest w pełni ergonomiczna, dzięki czemu jej użytkowanie wpływa na redukowanie objawów zmęczenia, wynikającego z długotrwałej pracy przy komputerze.

Mysz Manejo zaprojektowana została zgodnie z zaleceniami terapeutów. Za sprawą ergonomicznej, pionowej budowy, jej użytkownik nie wykręca nadgarstka w bok, a dłoń spoczywa w bardziej odprężonej, naturalnej pozycji.  W przypadku korzystania z tradycyjnej myszki, mięśnie przedramienia są napięte, co przy długotrwałej pracy przed komputerem może prowadzić do bólu pleców, ramion i dłoni.
Po mysz Manejo powinni sięgnąć szczególnie ci, którzy ze względu na specyfikę swojego zawodu, wiele godzin spędzają przed komputerem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, inżynierowie SPEEDLINK zaprojektowali mysz o specjalnym, designerskim kształcie. Mając na uwadze funkcjonalność, zdecydowali się na pokrycie jej jedwabiście gładką, czarną gumową powłoką, aby nie wyślizgiwała się z dłoni.
Za sprawą wymiarów myszy: 72 x 127 mm (przy wysokości 60 mm), model MANEJO jest uniwersalny i doskonale nadaje się do każdej dłoni.

Mysz z trzema przyciskami dla osób praworęcznych o rozdzielczości 1600 dpi, wraz z unikatowym, lekko obracającym się pokrętłem, jest odpowiedzią dla tych, którzy w swej pracy stawiają na precyzję.
Model Manejo został wyposażony w technologię radiową 2,4 GHz, co pozwoliło zwiększyć zasięg myszki do 8 m.


Mysz zasilana jest dołączonymi do zestawu dwoma bateriami AAA, zaś automatyczny tryb gotowości zmniejsza zapotrzebowanie na energię. Dzięki technologii Plug and Play, model nie wymaga instalacji sterowników.  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0