data publikacji

Nowa stacja ładowania Hama to cztery razy szybsze ładowanie, w dodatku z możliwością podłączenia aż pięciu urządzeń na raz!

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A pozwala na wygodne i szybkie podłączanie nawet pięciu zewnętrznych urządzeń

Jeśli intensywnie korzystamy – w pracy lub podczas wypoczynku – z urządzeń przenośnych i chcemy mieć możliwość szybkiego i wygodnego ich ładowania, warto sprawdzić nową stację ładującą firmy Hama. Urządzenie o oznaczeniu (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A obsługuje szybkie ładowanie urządzeń mobilnych – nawet do czterech razy szybciej, niż w przypadku standardowej ładowarki USB.
Model wyposażono w obsługę technologii Qualcomm Quick Charge 3.0, która pozwala na nie tylko szybkie ładowanie, ale też zoptymalizowany proces uzupełniania energii, oszczędzający akumulator i wydłużający jego trwałość.

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A pozwala na wygodne i szybkie podłączanie zewnętrznych urządzeń za pomocą obustronnej wtyczki USB Type-C, przy domyślnym wsparciu gwarantowanej maksymalnej szybkości dostosowanej do podłączonego urządzenia. Warto wspomnieć, że zoptymalizowany proces uzupełniania energii oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, w tym także pośrednio poprzez wykonanie z materiałów najwyższej jakości.

Stacja wyposażona jest w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, która zapewnia nawet cztery razy szybsze ładowanie, niż w przypadku tradycyjnej metody ładowania. Co ważne, stacja potrafi automatycznie rozpoznać podłączone urządzenie i dobrać do niego parametry ładowania, co umożliwia podłączenie prawie wszystkich typów smartfonów oraz tabletów. Jednocześnie zasilimy z jej pomocą aż pięć urządzeń mobilnych (za pośrednictwem wtyczek USB oraz USB Type-C).

Stacja ładująca wyposażona jest w kabel o długości 1,2 m, a jej moc wyjściowa to 8 A przy zakresie napięcia wejściowego 100–240 V. Przyłącze sieciowe (z opcjonalnym użyciem adaptera do lokalnych standardów gniazdek) sprawdza się w użytku na całym świecie. O stanie urządzenia informuje dioda funkcyjna LED.

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A to urządzenie, które doceni każdy, kto posiada kilka telefonów lub tabletów oraz zależy mu na szybkim i bezproblemowym ładowaniu. Dostępna jest w cenie 149 zł.Więcej informacji – na stronie producenta

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0