data publikacji

Panasonic zaprezentował nową platformę zintegrowanej komunikacji KX-NS700 dla MŚP.

 


Jest to inteligentna hybrydowa centrala PBX, przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw, którym zależy na niedrogim i efektywnym rozwiązaniu komunikacyjnym.
System KX-NS700, za sprawą modułu rozszerzającego, pozwala na rozbudowę konfiguracji aż do 288 numerów wewnętrznych. Dodatkowo posiada wbudowane aplikacje, obejmujące m.in. rozwiązania dla telecentrum, telefonów przenośnych oraz pocztę głosową.

– To niedrogie rozwiązanie, umożliwiające obsługę telefonii IP oraz starszych rozwiązań. Może objąć do 250 użytkowników w jednej lokalizacji, a ze względu na elastyczność i możliwość rozbudowy jest doskonałą alternatywą rozwiązań w chmurze – mówi Carlos Osuna, Panasonic European Product Manager. - System ma pojemność wystarczającą do obsługi portów IP i starszego typu oraz klucz aktywacji i moduł rozszerzający, pozwalające na rozbudowę konfiguracji w dowolnym momencie. Możliwe jest również połączenie z systemem Panasonic KX-NS1000 w celu utworzenia rozwiązania dla małych, średnich, a także dużych firm – dodaje Carlos Osuna.

Centrala PBX oferuje usługę DISA (ang. Direct Inward System Access), umożliwiającą transfer połączeń bez pośrednictwa operatora. System KX-NS700 spełnia także potrzeby kierownictwa telecentrów dzięki takim funkcjom, jak powiadomienia o kolejności połączeń, monitorowanie statusu na żywo, raporty na temat aktywności i automatyczne rejestrowanie rozmów. Ponadto rozwiązanie posiada funkcje umożliwiające obsługę telefonii IP, w tym łączenie telefonów przenośnych, zintegrowaną pocztę głosową i e-mail, wiadomości błyskawiczne (czat) oraz informacje o obecności.
System KX-NS700 jest dostępny w sprzedaży u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic. Jego cena zależy od konfiguracji, a podstawowa wersja ma rekomendowaną cenę 2 590 zł netto.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0