data publikacji

Upday to nowy, spersonalizowany serwis informacyjny, wyróżniający się doskonale dopracowanym algorytmem.  Aplikacja powstała z myślą o smartfonach Samsung.

upday jest jak twój prywatny DJ, który miksuje tylko taką muzykę, jaką lubisz, a jednocześnie dba, by playlista zawsze zawierała najnowsze utwory

Aplikacja upday jest preinstalowana na urządzeniach Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, a także do pobrania w sklepie Google Play. To wspólne przedsięwzięcie Samsunga z gigantem informacyjnym – wydawnictwem Axel Springer SE. Jednak platforma pozostaje kanałem neutralnym, na równi traktującym treści wszystkich wydawców. 

upday to spersonalizowana platforma informacyjna, agregująca wiadomości z blisko tysiąca różnych źródeł – najpoczytniejszych tytułów prasowych, mediów elektronicznych i blogów.
Co istotne, system dostarcza czytelnikowi treści wyselekcjonowane specjalnie dla niego. Dobór informacji dokonywany jest na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika preferencji, z wykorzystaniem systemu machine learning oraz dzięki pracy zespołu redakcyjnego.

upday został zaprojektowany w taki sposób, by czytelnik w miarę konsumowania treści uzyskiwał coraz lepiej dopasowane do swoich potrzeb porcje informacji. Jednocześnie system dba o to, by obiektywnie najważniejsze wydarzenia nie umknęły uwadze użytkowników.

Aplikacja upday jest preinstalowana na urządzeniach Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, dostępna z poziomu ekranu głównego. Użytkownicy wcześniejszych generacji smartfonów Samsunga mogą bezpłatnie pobrać upday ze sklepów Google Play oraz Samsung Galaxy Apps.  

–  Żyjemy w dobie natłoku informacji, w bardzo szybkim tempie. Nikt dziś nie ma czasu na wielogodzinne przeglądanie kilkunastu tytułów i wyszukiwanie interesujących dla siebie treści. Naszym celem było stworzenie platformy, dzięki której czytelnicy otrzymają w jednym miejscu, w przystępnej formie, esencję tego, co ich interesuje. Na rynku działa wiele serwisów agregujących newsy wg kategorii tematycznych, jednak w upday stawiamy na prawdziwą personalizację, opartą o inteligentne algorytmy i doświadczony zespół redakcyjny – wyjaśnia Michał Wodziński, Redaktor naczelny Upday Polska. – upday jest jak twój prywatny DJ, który miksuje tylko taką muzykę, jaką lubisz, doskonale zna twój gust, a jednocześnie dba, by playlista zawsze zawierała najnowsze utwory.

Choć upday jest dziełem koncernu Axel Springer SE, platforma jest całkowicie neutralna i nie promuje treści tego konkretnego wydawcy. Misją upday jest dostarczanie czytelnikom wysokiej jakości interesujących treści, niezależnie od ich pochodzenia i zależności biznesowych pomiędzy wydawcami. Dzięki temu absolutnie każdy serwis informacyjny publikujący ciekawe artykuły może za pomocą upday istotnie zwiększyć swój zasięg i ruch na stronie, a także pozyskać grono nowych czytelników.

Treści reklamowe w upday będą dopasowywane do zainteresowań czytelnika, co zdecydowanie zwiększy ich skuteczność. – Internauci często korzystają z programów blokujących reklamy, bo przeszkadzają im one w przyswajaniu treści. Nikt jednak nie wyrywa stron reklamowych z papierowej prasy, bo wystarczy przewrócić stronę. Podobnie będzie w upday. Reklamę można będzie przewinąć i przejść do kolejnego ekranu informacyjnego, na którym reklam nie będzie – tłumaczy Michael Urbański, Country Manager Upday Polska.


Aplikacja upday dostępna jest na rynkach polskim, niemieckim, francuskim i brytyjskim. Właścicielem platformy upday jest firma Axel Springer SE.


Więcej na stronie: upday.com/pl/

 

O smartfonach Samsung pisaliśmy tutaj:

- Galaxy S6 - prestiżowa elegancja

- Galaxy z zakrzywionym ekranem

- Testujemy: smartfon Samsung Galaxy Alpha

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0