data publikacji

Fabryka Mebli Biurowych MDD realizuje wyjątkowy projekt. Jest to lada recepcyjna pod specjalne zamówienie, która trafi do... Białego Domu w Waszyngtonie.

Taka lada recepcyjna już wkrótce stanie w Białym Domu | Fot. MDD
Lady z serii Valde | fot. MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD z Sępólna Krajeńskiego to firma z rodzinnymi tradycjami, co nie przeszkadza właścicielom i pracownikom współpracować z licznymi rynkami zagranicznymi. Od wielu lat przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty między innymi do Anglii, Francji, Niemiec, Norwegii, Szwecji czy też na Węgry, a także do Stanów Zjednoczonych.

– Szczególnym powodzeniem wśród zagranicznych odbiorców cieszą się lady recepcyjne. Nasza lada z serii Valde została zamówiona przez White House – mówi Małgorzata Chylewska, kierownik departamentu marketingu. – Cieszymy się, że wysiłki wszystkich naszych pracowników zostały docenione również przez czołowych architektów za oceanem. Nasze codzienne starania o wysoką jakość i nienaganny design od lat spotykają się uznaniem klientów na całym świecie, a to zamówienie po raz kolejny potwierdza klasę naszych produktów.

Wieloletnie doświadczenie rynkowe sprawia, że projektanci i pracownicy firmy MDD zdają sobie sprawę z aktualnych trendów rynkowych i wysokich wymagań klientów.
– Czasy, kiedy można było sprzedać dosłownie wszystko, dawno już minęły. W tej chwili najważniejsze jest, żeby umieć wpisać się w wyobraźnię użytkownika i zaspokajać jego ciągle rosnące potrzeby – dodaje Małgorzata Chylewska.

Lada recepcyjna serii Valde to nowoczesny w formie mebel, wykonany z kolorowego laminatu, z blatem z hartowanego szkła i aluminiowymi listwami, nadającymi całości elegancki charakter. Jej unikatowy charakter podkreśla oryginalna, odważna kolorystyka.

– Stanowisko recepcyjne jest punktem wymiany informacji i z takim założeniem powinno być projektowane. Dlatego przy każdym projekcie uwzględniamy takie aspekty, jak komfort obsługiwanego klienta oraz osoby pracującej za ladą – mówi o ladach recepcyjnych Fabryki Mebli Biurowych MDD Małgorzata Graczyk, desinger z zespołu projektowego MDD. – Odpowiednie wymiary lady zapewniają swobodną komunikację. Wysokość powinna umożliwiać wygodny dostęp dla klientów, niezależnie od wzrostu, a także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szerokość natomiast musi ułatwiać sprawną komunikację, nie naruszając strefy dystansu fizycznego rozmówcy. Kolejnym ważnym aspektem jest design: wykorzystane materiały, wyraziste kontrastujące kolory, forma, faktura bryły. Przykuwający oko kształt oraz odpowiednio dobrana kolorystyka w oryginalny sposób powinna nawiązywać do charakteru organizacji. Atrakcyjna i funkcjonalna recepcja buduje pozytywne pierwsze wrażenie, które jest dobrym początkiem do dalszej współpracy – podkreśla Małgorzata Graczyk.

Fabryka Mebli Biurowych od wielu lat zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. Wieloletnie doświadczenie rynkowe sprawia, że pracownicy firmy zdają sobie świetnie sprawę z potrzeb swoich klientów – starają się je zaspokajać, tworząc funkcjonalny produkt wpasowany w aktualne trendy.

Z drugiej zaś strony sami te trendy kreują. Nagroda red dot design award za projekt lady recepcyjnej Zig-Zag jest dowodem wysokiej jakości, innowacyjnego wzornictwa i funkcjonalności produktów marki MDD. Największą nagrodą jest jednak zaufanie klientów takich jak Orlen, Plus, Cyfrowy Polsat, Infosys, CBRE, ING, White House… i wielu innych, którzy często wracają do MDD z nowymi projektami.                                                                                 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0