data publikacji

Warsaw Insta Festival (WIF) to konkurs fotograficzny, organizowany przez portal Nowa Warszawa w aplikacji Instagram.


- Założeniem portalu Nowa Warszawa jest pokazywanie pozytywnych stron miasta oraz skali jego zmian. Kolejnym krokiem rozwoju naszego serwisu jest otwarcie się na mieszkańców i współdzielenie się naszą pasją, jaką jest miejska fotografia i opowiadanie o ciekawych miejscach w stolicy – mówi Tomasz Reich, redaktor naczelny portalu Nowa Warszawa, organizator konkursu.

Warsaw Insta Festival prowadzony jest w czterech kategoriach konkursowych:
- Selfie Warszawy
- Ikony Warszawy
- Miejskie przestrzenie
- Głową w chmury 

Sponsorem Ikon Warszawy jest CBRE. Zdjęcia w tej kategorii muszą przedstawiać budynki nowe, których budowa wpłynęła w znaczący sposób na współczesny charakter Warszawy. Mogą to być obiekty użyteczności publicznej (np. kompleksy biurowe, galerie handlowe), budynki przemysłowe i logistyczne oraz zamieszkania zbiorowego (np. hotele). Liczy się pomysł na nietypowe ujęcie budynków. - Zdecydowaliśmy się zaangażować w WIF, gdyż jesteśmy międzynarodową firmą, która od ponad piętnastu lat aktywnie kształtuje współczesny obraz stolicy. Współpracujemy w tym zakresie z prestiżowymi inwestorami, deweloperami czy najemcami. Samo nasze biuro znajduje się w jednej z ikon Warszawy, biurowcu Rondo 1, którego CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za strategię jego komercjalizacji. Z okien biura możemy codziennie obserwować, jak dynamicznie zmienia się miasto. Będąc liderem na rynku nieruchomości komercyjnych, czujemy się współodpowiedzialni za tworzenie i promowanie wyjątkowych miejsc w Warszawie – mówi Joanna Mroczek, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynku CBRE, jeden z członków jury WIF.


Warunkiem zakwalifikowania zdjęć do finału WIF w tej kategorii, jest oznaczenie ich w aplikacji Instagram następującymi hashtagami: #ikonywarszawy, #warsawinstafestival, #cbre
Konkurs trwa do 6 listopada br., a jego wyniki zostaną ogłoszone pod koniec listopada.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0