data publikacji

Poznaliśmy zwycięzców OFFICE SUPERSTAR 2018. Z grona ponad 150 uczestników wyłoniono 17 laureatów II edycji konkursu.

Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Kreatywnej” – Papaya Films
Kategoria „Najlepsze Biuro Coworkingowe” – HubHub

Interdyscyplinarna kapituła nagrodziła m.in. Skanska za najciekawsze innowacje, Codewise za biurowy wellness czy HubHub za najlepsze biuro coworkingowe. Celem konkursu organizowanego przez CBRE jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej przyjaznych pracownikom aranżacji biurowych w Polsce.

„Godnie i wygodnie” – takie motto towarzyszyło w tym roku kapitule konkursowej, która zapoznała się z ponad 150 zgłoszonymi projektami i wyłoniła najlepsze aranżacje biurowe.

– W szczególności członkowie jury zwracali uwagę, czy przestrzeń jest w stu procentach skupiona na pracownikach i ich potrzebach oraz jak jest wykorzystywana w praktyce. Bo liczy się nie tylko aranżacja biura, ale również to, jak jest ono zarządzane, czy na co dzień żyje, czy czerpią z niego korzyści pracownicy. Pracodawcy w Polsce są tego coraz bardziej świadomi, czego dowodem jest bardzo liczne uczestnictwo w konkursie. W tym roku wpłynęło o połowę więcej zgłoszeń niż w pierwszej edycji – mówi Natalia Wenzławska, Zastępca Dyrektora Marketingu i Komunikacji, CBRE.

Laureaci II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018:

Kategoria „Najlepsze Biuro Coworkingowe” – HubHub
Kategoria „Przestrzeń Socjalna” – Boldare
Kategoria „Biurowy Wellness” – Codewise
Kategoria „Najlepsza Sala Konferencyjna” – Lionbridge
Kategoria „Innowacje i Technologie” – Skanska
Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Finansowej” – ING Bank Śląski
Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Prawniczej” – Kancelaria SDZ
Kategoria „Najlepsze Biuro we Branży Technologicznej” – The Software House
Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Kreatywnej” – Papaya Films
Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży BPO/SSC” – People Scout
Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Doradczej / Usługowej” – KIDS&Co.
Kategoria „Najlepsze Biuro w Magazynach” – Drabest
Kategoria „Najlepsze Biuro w Trójmieście” – LPP
Kategoria „Najlepsze Biuro w Poznaniu” – VOX
Kategoria „Najlepsze Biuro we Wrocławiu” – Droids on Roids
Kategoria „Najlepsze Biuro we Krakowie” – ESET
Kategoria „Najlepsze Biuro w Łodzi” – Regus

Wyboru zwycięzców dokonała niezależna Kapituła, złożona z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, architektury, środowiska pracy, zarządzania zmianą oraz designu i futurologii. W Kapitule II. edycji konkursu zasiadali: Ewa Andrzejewska, Daniel Bienias, Beata Bochińska, Radosław Buczkowski, Radosław Gajda, Łukasz Kałędkiewicz, Bogna Kietlińska, Karolina Manikowska, Michał Młynarczyk oraz Jacek Santorski.

Laureaci konkursu otrzymali niezwykłe statuetki w postaci lewitujących doniczek oraz tillandsie – rośliny, które do życia potrzebują jedynie powietrza oraz odrobiny wilgoci. Wręczenie statuetek odbyło się 3 października, podczas gali Talks & Awards OFFICE SUPERSTAR w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Wszystkie nagrodzone aranżacje można obejrzeć na stronie https://officesuperstar.pl/winners


OFFICE SUPERSTAR to pierwszy i jedyny w Polsce konkurs promujący organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsce pracy, ale kreują przestrzeń przyjazną i komfortową dla swoich pracowników. CBRE, organizator konkursu, chce pokazać aktualne trendy, wyróżnić nowatorskie koncepcje, które sprawdziły się w praktyce oraz dzielić się wiedzą dotyczącą aranżacji ergonomicznych miejsc pracy.

Partnerami projektu byli: Philips Lighting, Grupa Nowy Styl, Devire oraz Signify, a patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polski (SARP). Kolejna, III edycja konkursu OFFICE SUPERSTAR zaplanowana jest na pierwszą połowę 2019 roku.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0