data publikacji

Entrada marki Drabert to jeden z najbardziej popularnych foteli obrotowych w ofercie Kinnarps.

Fotel Entrada II to esencja zasad ergonomii w praktyce

Na rynku pojawił się już jego następca – Entrada II. Fotel został poddany zabiegom odmładzającym, dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej, a regulacja ustawień jest jeszcze łatwiejsza, dzięki czemu wpisuje się on idealnie w nowoczesne środowisko pracy.

Fotel Entrada II to esencja zasad ergonomii w praktyce, zaprojektowany, by zapewnić jego użytkownikom maksymalne poczucie komfortu. Siedzenie można regulować w zakresie wysokości ustawienia i głębokości wysunięcia, dzięki czemu można zadbać o prawidłową postawę całej sylwetki.

Fotel wyposażony jest także w system pomiaru wagi osoby siedzącej, dzięki czemu stanowi idealne, wyjątkowo elastyczne rozwiązanie do środowisk pracy typu Activity-Based Working, gdzie z dostępnych stanowisk pracy korzystają osoby o różnorodnych preferencjach.

Za projekt fotela Entrada II, podobnie jak w przypadku jego poprzednika, odpowiada Daniel Figueroa. Projektant współpracuje z marką Drabert już od 1995 roku, a jego rewelacyjne projekty – także w branży foteli biurowych i dla przestrzeni publicznych – przyniosły mu międzynarodową sławę i uznanie. Daniel Figueroa zaprojektował również fotele Salida i Esencia, które do dziś można znaleźć w ofercie Kinnarps.

Kinnarps oferuje zintegrowane rozwiązania wyposażenia dla biur i miejsc pracy, tworząc swoją ofertę w oparciu o zasady ergonomii i designu oraz o tradycyjny szwedzki warsztat meblarski.
Obecnie Kinnarps to największy dostawca rozwiązań biurowych w Europie z 70-letnim doświadczeniem, który prowadzi sprzedaż w około 40 krajach. Filozofia Kinnarps to ‘making life better at work’.


Więcej informacji o firmie, markach i produktach: www.kinnarps.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0