data publikacji

Mobilne siedzisko Stand-up firmy Wilkhahn jest jednym z laureatów tegorocznej IF Industrie Design Award.

Stoisko Wilkhahn podczas Orgatec 2014 | Fot. biuro-kreacja

Nie tylko członkowie konkursowego jury, ale także przedstawiciele mediów entuzjastycznie przyjęli Stand-up od czasu jego premiery na targach ORGATEC i uznali go za kolejny krok w drodze do stworzenia bardziej dynamicznego środowiska pracy. 

Komisja z IF Industrie Forum Design przyznawała nagrody produktom firmy Wilkhahn 93 razy od 1967 roku. Ten rok przyniósł kolejną – międzynarodowi eksperci nagrodzili Stand-up, przyznając mu iF Design Award 2015 – znak doskonałego wzornictwa rozpoznawany na całym świecie.

Dla Stand-up, którego oficjalna premiera miała miejsce podczas targów Orgatec 2014, to już trzecia nagroda zdobyta w bardzo krótkim czasie. Wystarczy przypomnieć, że hybrydowy mebel, zaprojektowany przez Thorstena Francka, ma już na swoim koncie „Interior Innovation Award” oraz „Architecture and Office Innovation Prize“. 

Stand-up zachwycił nie tylko znamienite grono sędziów z IF Forum Design, ale także wielu niezależnych ekspertów branżowych. Stand-up ceniony jest za oryginalny, designerski i ergonomiczny kształt, świetnie wpisujący się w najnowsze trendy pracy – będąc zarazem całkiem nową generacją dynamicznych siedzisk, zapobiegających jednostronnemu napięciu kręgosłupa”.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2.8