data publikacji

W biurach coraz popularniejszym trendem są wykładziny elastyczne. Takie jak np. Forbo - Marmoleum Modular.

Wykładzina Modular jest produktem całkowicie naturalnym | Fot. Forbo
Linoleum nadaje wnętrzu lekkości | Fot. Forbo

 

W ostatnich latach do łask wróciła wykładzina linoleum, która jest materiałem ekologicznym, trwałym a przy tym dostępnym w bogatej kolorystyce.

Linoleum nadaje wnętrzu lekkości, a także pozwala na tworzenie unikalnych zestawień na podłodze. Jak pokazują przykłady, może być znaczącym elementem dekoracyjnym.
 
Moda na eko-budownictwo sprzyja linoleum. Nie wszyscy wiedzą, że wykładzina Marmoleum Modular jest produktem całkowicie naturalnym, produkowanym na bazie oleju lnianego, mączki drzewnej, wypełniaczy mineralnych i żywic naturalnych z dodatkiem pigmentów barwiących.
Materiał ten jest całkowicie wolny od ftalanów, trwale antyalergiczny i bakteriostatyczny, przyjazny użytkownikom biur, wręcz zalecany dla alergików i osób cierpiących na choroby układu oddechowego.
Dlatego też w najbardziej zrównoważonym budynku świata „The Edge” wybrano właśnie linoleum marki Forbo.

Linoleum, dotychczas dostępne w rolce, jest również dostępne w płytkach o różnej wielkości i bogatej kolorystyce, które można dowolnie zestawiać. W ten sposób stworzyć można indywidualne wnętrze każdego biura: przykłady znaleźć można na stronie Forbo


 

Więcej informacji w krótkim filmie, promującym kolekcję Forbo - Marmoleum Modular



1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0