data publikacji

Meble biurowe stają się coraz bardziej funkcjonalne, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby pracowników.

Przestrzeń biurowa dzisiaj to w znacznym stopniu meble typu soft seating | Fot. Profim
Dzięki estetycznej rozsuwanej manualnie maskownicy można zasłonić elektryfikację, gdy z niej nie korzystamy | Fot. Profim

 

 

Obserwując zmiany zachodzące w projektowaniu wnętrz biurowych i publicznych, dostrzegamy, że charakteryzują się dużą elastycznością i w coraz większym stopniu dostosowane są do indywidualnych potrzeb użytkowników – uważają eksperci z firmy Profim.

Warto zauważyć, że przestrzeń biurowa dzisiaj to w znacznym stopniu meble typu soft seating, które oprócz biur często wyposażają przestrzenie typu open space, recepcje czy korytarze, tworząc pozytywne kanały komunikacji interpersonalnej. Obecnie w tego typu meblach popularne jest stosownie elektryfikacji, dzięki której diametralnie podnosi się ich potencjał użytkowy oraz zmienia sposób patrzenia na przestrzenie do spotkań. Takie rozwiązanie sprawia, że meble stają się bardziej funkcjonalne.

W odpowiedzi na te trendy firma Profim wyposażyła kilka swoich soft seatingowych kolekcjimediaport z gniazdkiem elektrycznym oraz dwoma wejściami USB. Dzięki estetycznej rozsuwanej manualnie maskownicy można zasłonić elektryfikację gdy z niej nie korzystamy. Meble wyposażone w mediaporty nie zaburzają estetyki wnętrza i poprawiają jej funkcjonalność.

Opcja elektryfikacji dostępna jest w kolekcjach Soft Box, Up Down, Vancouver Lite, Vancouver Oto oraz Wall In.Więcej informacji: www.profim.eu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0