data publikacji

Podczas III edycji targów ,,Outsourcing – Innowacje dla Twojego biznesu” przedstawiciele biznesu dowiedzą, się jak zostać Superprzedsiębiorcą.

Targi i towarzysząca im Konferencja „Zostań Superprzedsiębiorcą” odbędą się w dniach 14-15 października w EXPO XXI

Business speed dating, śniadanie networkingowe i unikalna konferencja poświęcona korzyściom, jakie daje zlecanie części zadań na zewnątrz firmy – to tylko niektóre z propozycji czekających na gości III edycji Targów Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu

Targi i towarzysząca im Konferencja „Zostań Superprzedsiębiorcą” odbędą się w dniach 14-15 października w warszawskim Centrum EXPO XXI. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie wydarzeniem nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Outsourcing się opłaca

Podczas imprezy potencjał rynku usług zewnętrznych zaprezentują firmy z branży oustourcingowej z 12 sektorów i 150 podsektorów. Będą wśród nich firmy z  obszarów: HR, wsparcie sprzedaży, IT, marketingu, TSL/usługi kurierskie, CFM, BPO, księgowość/rachunkowość, doradztwo/konsulting, call center, zarządzanie nieruchomościami, biuro. 

Wśród zwiedzających nie może zabraknąć przedstawicieli biznesu, w szczególności małych i średnich firm, dla których tak ważna jest optymalizacja kosztów. – Chcemy pokazać polskim przedsiębiorcom korzyści płynące z  modelu outsourcingowego. Z  własnego doświadczenia wiemy, jak niewielu z  nich uświadamia sobie, że niektóre obszary, tj. sprawy kadrowe, prawne, IT czy księgowe, można zlecić firmom zewnętrznym i dzięki temu znacznie zredukować koszty – mówi Edyta Kołodziej, manager Targów Outsourcingu. 

Organizatorzy zapraszają także przedstawicieli placówek edukacyjnych, sportowych, medycznych, straży miejskiej, policji, wojska, ministerstw czy jednostek samorządu terytorialnego.

W nowoczesnej formule

Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż tegoroczne Targi odbędą się w  nowoczesnej i dającej wiele biznesowych możliwości formule speed datingu, tj. szybkich, kilkuminutowych spotkań jeden do jednego, podczas których obie strony – zwiedzający i wystawca – w zwięzły sposób wymieniają się kontaktami, przedstawiają swoją działalność i ustalają, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo. 

Warto w tym miejscu wspomnieć o pierwszej w historii polskich targów innowacyjnej formie wystawienniczej. Wystawcy swoją ofertę prezentować będą na nowocześnie zaaranżowanych stoiskach klasy Premium, co znacznie ułatwi ich komunikację z odwiedzającymi. Z kolei dedykowana platforma do umawiania spotkań pomoże gościom w dotarciu do odpowiednich kontrahentów w sposób szybki i uporządkowany.

Wydarzenie będzie mieć nie tylko charakter wystawienniczy, ale przede wszystkim networkingowy i edukacyjny. – Głównym celem Targów Outsourcingu, oprócz prezentacji innowacyjnej oferty usług outsourcingowych, jest pomoc polskim przedsiębiorcom w efektywniejszym prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie im cennych kontaktów biznesowych oraz unikalnej wiedzy o korzyściach płynących z  outsourcingu – podkreśla Kołodziej.

Wydarzenia towarzyszące

Podczas, gdy nawiązywanie relacji biznesowych będzie się odbywać w specjalnie przeznaczonej do Business Speed Datingu strefie networkingowej,  unikalną wiedzę przedsiębiorcy zdobywać będą m. in. w trakcie dwudniowej Konferencji „Zostań Superprzedsiębiorcą!”. Uczestnictwo w konferencji zapowiedzieli czołowi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingowej oraz uznani eksperci ze świata biznesu i gospodarki. 

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie pierwsza w historii targów Gala Złotych Puzzli Outsourcingu. Wezmą w niej udział znaczące na rynku firmy z branży usług outsourcingowych, wyróżniające się w kategoriach: Innowacja Roku oraz Produkt/Usługa Roku. 

Nowym punktem w programie będzie również poprzedzający wydarzenie cykl Śniadań Biznesowych, dedykowany zainteresowanym przedsiębiorcom. Spotkania poświęcone tematyce outsourcingu odbędą się w  Łodzi, Chorzowie, Bydgoszczy i Warszawie. Ich głównym założeniem jest inspiracja polskich przedsiębiorców, a także  przekazanie im wiedzy opartej na doświadczeniu znaczących firm z  różnych sektorów   branży outsorcingowej, w tym również wystawców tegorocznej edycji. 


Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne w stronie www.targioutsourcingu.pl i profilu wydarzenia na Facebooku

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0