data publikacji

Biuro to znacznie więcej, niż tylko miejsce pracy. Tu spędzamy sporą część dnia, nawiązujemy relacje ze współpracownikami, tu wymyślamy nowe koncepty i spotykamy się z klientami.

Jak sprawić, aby przestrzeń do pracy była zarazem reprezentacyjna i funkcjonalna? | Fot. Pfleiderer
Stworzenie reprezentacyjnej sali konferencyjnej albo recepcji to z HPL nic trudnego | Fot. Pfleiderer

Dlatego szczególnie ważne jest, aby biuro było miejscem odpowiednio zaprojektowanym i urządzonym, bo tylko wtedy sprzyjać będzie efektywnej pracy i dobrej atmosferze.

Często aranżacja biura mówi o firmie więcej, niż można by się spodziewać. Jest jego wizytówką, elementem, który wywiera pierwsze, często niezatarte wrażenie na partnerach i klientach.

Jak sprawić, aby przestrzeń do pracy była zarazem reprezentacyjna i funkcjonalna? Aby dobrze się w niej czuli i pracownicy, i klienci? By w końcu spełniała oczekiwania inwestora i pracodawcy, a jej realizacja nie wiązała się z horrendalnymi kosztami?

Jedną z odpowiedzi jest zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, dobrych jakościowo materiałów i atrakcyjnych wzorniczo elementów dekoracyjnych. Innymi słowy: sięgnięcie po szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych Pfleiderer. A te sprawdzą się już podczas pierwszych etapów realizacji inwestycji. Płyty budowlane mfp, dla przykładu, zdadzą egzamin zarówno jako okładziny ścian i sufitów, jak też lekkie ścianki działowe – niezbędne w open space.

Dużą swobodę projektantom wnętrz zapewnią laminaty HPL. Materiał ten jest wszechstronny. Spełnia wszystkie wymogi sanitarne, BHP i przeciwpożarowe, stawiane obiektom użyteczności publicznej. Jest wyjątkowo odporny m.in. na wysoką temperaturę czy wilgoć, a zarazem pozwala na inwencję twórczą. Można nim pokrywać powierzchnie pionowe i poziome – ściany, słupy, ścianki działowe i modułowe, lady i blaty – nawet te o niestandardowych rozmiarach i kształtach.
Zaoblenia i fantazyjne formy już nie stanowią problemu nie do pokonania, gdyż laminaty są zadziwiająco plastyczne i podatne na formowanie. Stworzenie reprezentacyjnej sali konferencyjnej albo recepcji to z HPL nic trudnego!

Z kolei wytrzymałe i higieniczne (posiadają atest higieniczności) laminaty HPL Compact to propozycja do aranżacji biurowych toalet i kącików gastronomicznych. Łatwe do utrzymania w czystości i charakteryzujące się podwyższoną odpornością na wilgoć, HPL Compact mogą być stosowane m.in. do produkcji drzwi i przepierzeń, a także zabudowy meblowej.

Indywidualny charakter przestrzeni biurowej nadadzą meble – stoły, biurka, szafki i regały na dokumenty. Wszystkie te elementy stworzyć można z płyt laminowanych Pfleiderer, dostępnych w niezwykle szerokiej gamie dekorów jednobarwnych i inspirowanych drewnem, kamieniem czy metalem.

 


Co ważne płyty, podobnie jak laminaty i blaty Pfleiderer dostępne są w komplementarnej ofercie dekorów, co umożliwia tworzenie spójnych i harmonijnych wnętrz.

Więcej informacji: www.pfleiderer.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0