data publikacji

Orgatec to nie tylko prezentacja mebli biurowych, lecz przede wszystkim międzynarodowa platforma prezentacji idei i rozwiązań dla nowoczesnych środowisk pracy.

Fot. Orgatec / Koelnmesse
Tereny Koelnmesse i panorama Kolonii | Fot. Orgatec / Koelnmesse

Blisko 600 wystawców z 40 krajów spodziewają się organizatorzy tegorocznej edycji targów Orgatec. Zobaczymy jak zwykle najnowsze propozycje renomowanych producentów mebli i rozwiązań dla biur, a też wiele firm, działających w branży IT.

Impreza odbędzie się w Kolonii w dniach 25-29 października. Wielu z wystawców spotkamy na targach po raz kolejny – m.in. takie firmy, jak Vitra, Architonic, Dauphin, Frezza, Haworth, Humanscale, Interstuhl, Okamura, Thonet. Wśród polskich wystawców znajdą się m.in. Grupa Nowy Styl, Balma,Bejot, MDD, Furniko, Maro czy Noti.

Zobacz pełną listę wystawców Orgatec 2016 (stan na lipiec 2016)


Będzie też wiele firm, które wezmą udział w wydarzeniu po raz pierwszy. Organizatorzy – w związku z dynamicznymi zmianami na rynku pracy, wzrostem mobilności i zupełnie nowym podejściem do organizowania i aranżowania biur – zaprosili też na targi wiele renomowanych firm z branży IT.

–  Już od 2013 roku pracujemy nad zmianą strategicznych celów Orgatec. Odchodzimy od idei targów, których nacisk położono na meble biurowe, w kierunku międzynarodowej platformy dla nowoczesnych środowisk pracy – wyjaśnia Katharina C. Hamma, CEO Koelnmesse GmbH. – W założeniu więc Orgatec 2016 zaprezentować ma przede wszystkim pomysły i idee, dotyczące projektowania inspirujących środowisk pracy. Cztery obszary tematyczne obejmą nowe rozwiązania dla projektów biurowych, a także innowacje rynkowe związane z wyposażeniem miejsc użyteczności publicznej.

Od kilku ostatnich edycji Targi Orgatec to nie tylko same stoiska i ekspozycje wystawców, ale cały kompleksowy, rozbudowany program, dostarczający informacji i inspiracji  w kwestii projektowania nowoczesnych środowisk pracy.
W hali 6 znajdzie się Forum Trend Orgatec – przestrzeń z udziałem cenionych, doświadczonych ekspertów, którzy będą dzielic się swym doświadczeniem w zakresie trendów i najlepszych praktyk.
W hali 11 zorganizowane będzie Centrum Kompetencji RE/WORK – Moments of Inspiration by Ippolito Fleitz Group, prezentujące pomysły na to, jak będą mogły wyglądać biura w przyszłości.


Ponadto (jak w latach ubiegłych) odbędzie się szereg inspirujących konferencji i prezentacji z udziałem ekspertów, architektów, office managerów i praktyków z biur z różnych stron świata. Nie zabraknie także wydarzeń specjalnych, które staną się okazją do branżowej wymiany doświadczeń, informacji i poglądów.

Szczegółowe informacje dla gości targów Orgatec 2016 - znajdziesz tutaj

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0