data publikacji

The Smart Co-Working Lobby: nowoczesne miejsca pracy (i współpracy) na targach ORGATEC 2016.

„The Smart Co-Working Lobby” – ekspozycja na targach ORGATEC, 25-29 października, hala nr 9 | Fot. Koelnmesse

Jak będziemy pracować w najbliższej przyszłości? Najciekawsze rozwiązania i propozycje obszarów roboczych organizatorzy targów ORGATEC zaprezentują w przestrzeni nazwanej „The Smart Co-Working Lobby”.

Biura i przestrzenie do pracy co-workingowej to koncept, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Przyczyną popularności tych miejsc jest coraz większa powszechność pracy mobilnej – w ten sposób pracuje coraz więcej z nas. Dlatego też branża nieruchomości biurowych ma ręce pełne roboty – i nie chodzi tu o stawianie nowych biurowców, ale dopasowywanie przestrzeni w tych istniejących do pojawiających się nowych wymogów.

Na czym to polega? Zobaczymy to już niedługo (w dniach 25-29 października) podczas targów ORGATEC w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, nazwanej „The Smart Co-Working Lobby”.

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Michael O. Schmutzer, dyrektor zarządzający biura projektowego. Uważa, że nowe koncepcje i wizje pracy są istotne, ale teoria to nie wszystko. Stąd pomysł na wykreowanie przestrzeni „The Smart Co-Working Lobby” – próba zmierzenia się z rzeczywistością, która czekać nas będzie w miejscach pracy już wkrótce.

Koncepcja i aranżacja pokazowej przestrzeni zostały przygotowane we współpracy z renomowanym biurem projektowym brandherm + krumrey interior architecture (b-k-i).


„The Smart Co-Working Lobby” – ekspozycja na targach ORGATEC, 25-29 października, hala nr 9

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0