data publikacji

Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się 5 marca w warszawskiej przestrzeni Mysia 3. Nie zabraknie wystąpień cenionych ekspertów z dziedziny designu.

Muraspec - wsród partnerów 13. spotkania OKK! design. Już 5 marca w Warszawie!
Portal biuro-kreacja.info w gronie patronów medialnych wydarzenia

Nasz portal biuro-kreacja.info ma przyjemność być się w gronie patronów medialnych tego wydarzenia! W programie liczne spotkania z przedstawicielami renomowanych marek wnętrzarskich i wystąpienia uznanych ekspertów z dziedziny designu.. Hasło przewodnie tegorocznej edycji spotkania brzmi: Otwórz się na nowe!

Hasło to ma symbolizować świeże, kreatywne podejście do wzornictwa i odwagę w poszukiwaniu inspiracji. Projekt ma nową komunikację wizualną, stworzoną przez Marcela Marczuka z kolektywu kreatywnego Space Monkeys. Geometryczne kształty i kontrastujące kolory tworzą lekkie, radosne połączenie, idealne na nadchodzącą wiosnę.

Spotkanie ponownie poprowadzi znakomita Dagmara Jakubczak, założycielka bloga FORelements. Tradycyjnie zapoznamy się z najnowszymi tendencjami i zmianami, które zachodzą w szeroko ujętym designie, dzięki obecności cenionych projektantów, architektów oraz przedstawicieli renomowanych firm wnętrzarskich.

Po raz pierwszy program OKK! design wzbogaci blok paneli dyskusyjnych „Architektura polega na przekraczaniu granic”. Rozmowy będą skoncentrowane wg czterech głównych tematów:

- Meble oryginalne. Dlaczego warto używać ich w projektach?
- Dlaczego dobre wzornictwo jest w cenie?
- Współpraca pomiędzy architektami, a markami wnętrzarskimi – sprawdzony sposób na sukces
- Klient – jak zmieniają się oczekiwania. O tym jak było, jak jest i jak będzie wyglądała współpraca z klientem ostatecznym.

O obecnej sytuacji na rynku, możliwościach, ograniczeniach, a także współpracy z klientami opowiedzą między innymi Aga Kobus i Grzegorz Goworek - założyciele Studia O., a także dr hab. Jan Sikora - założyciel pracowni projektowej Sikora Wnętrza.
Po raz kolejny jako gość specjalny wystąpi niezastąpiony Robert Majkut – polski designer i światowej klasy projektant wnętrz, wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe jury za wnętrza i obiekty publiczne, wykładowca i mentor designu, założyciel Studia Robert Majkut Design.
Wśród gości specjalnych pojawi się również Radek Achramowicz, profesor nadzwyczajny Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury. Jest ekspertem w dziedzinie architektury i designu, wspierającym wiele inicjatyw wystawienniczych dotyczących wzornictwa, jako kurator i współtwórca. Wraz z Anną Siedlecką, stworzył markę oświetleniową Puff-Buff. Podczas spotkania zaprezentuje wykład na temat zmian zachodzących we wzornictwie.
Na OKK! design, po raz trzeci, zagości Magdalena Federowicz-Boule, założycielka oraz Prezes Zarządu pracowni Tremend, przedstawi wykład pod tytułem „Manufaktura telling stories”.
Nie mogło zabraknąć także prezentacji twórcy oryginalnej komunikacji wizualnej wydarzenia – Marcela Marczuka, założyciela i dyrektora kreatywnego Space Monkeys, który opowie o znaczeniu komunikacji wizualnej w brandingu.

Pełen harmonogram 13. OKK! design

 


Partnerami 13. spotkania będa marki: Porta, Muraspec, Everspace, Newmor Polska, Puff-Buff, Studio Prostych Form, BoConcept, MINI BAWARIA MOTORS JANKI, Ditta Zimmermann, Arc. Interiors, Interface, Profim, Biophilic Studio, Studio O., MYSIA 3, Ceramika Avant i Kwiaciarnia Kwiatowy Przystanek.

O podniebienia gości zadbają: Mjud, Sucré - Paryskie Makaroniki, Browar Bazyliszek oraz ON LEMON.

Patroni medialni wydarzenia: Weranda, Czas na Wnętrze, Wnętrze i Ogród, Nowy Magazyn, Monogram, La Vie, Domo+, WhiteMAD, InfoMarket, Law Business Quality, Hotelarz, A&B, Magazif, Archimania, Vers, Ewa&Wnętrze, infoarchitekta.pl, meble,pl, Exspace, PLN design, kuchenny.com.pl, AllABOUTlife, OCZY.MAG, Lider Budowlany, designteka.pl, pieknydom24.pl, ekspertbudowlany.pl, biuro-kreacja.info.


 

13. edycja OKK! design odbędzie się 5 marca 2018r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie w godzinach 13.00-20.00.

Więcej na temat wydarzenia oraz rejestracja na OKK! design na stronie internetowej: www.okkdesign.plSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji na stronie http://okkdesign.pl/rejestracja/


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0