data publikacji

Gift Show Poland 2015 to impreza targowa, skupiająca producentów i projektanci upominków, importerów oraz osoby poszukujące prezentów na różne okazje. Premierowa edycja targów – już 22-24 maja w Warszawie.

Gift Show Poland 2015

Gift Show Poland 2015 to wydarzenie skupiające branżę upominkową. Odbędzie się w dniach 22-24 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

Przez trzy dni targów na stoiskach zagranicznych i polskich wystawców będziemy mogli zobaczyć więc różnego rodzaju artykuły promocyjne, gadżety reklamowe, a także pomysłowe prezenty okolicznościowe.
– Targi Gift Show Poland tworzymy z myślą o potrzebach osób, które zajmują się upominkami i produktami reklamowymi zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Jest to platforma łącząca producentów, projektantów, sprzedawców z klientami poszukującymi ciekawych gadżetów i prezentów na potrzeby firm czy też osobistych uroczystości – komentuje Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, współorganizatora targów Gift Show Poland. – Rynek upominków prężnie się rozwija, o czym będzie można przekonać się podczas targów. Atutem imprezy jest również możliwość nawiązywania w trakcie wydarzenia międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Oferta targów obejmie propozycje prezentów dla klientów, partnerów biznesowych, designerskie akcesoria dla młodzieży, gadżety marketingowe, jak również upominki na różne okazje i okoliczności. Zobaczymy artykuły biurowe, produkty reklamowe, souveniry i pamiątki, opakowania, dekoracje świąteczne, biżuterię, małą elektronikę, zabawki, upominki dla dzieci, akcesoria podróżnicze, sprzęt sportowy oraz wiele innych pomysłów na prezent.

Podczas Gift Show Poland zaprezentują się producenci z Polski i zagranicy.

Targi Gift Show Poland przeznaczone są nie tylko dla przedstawicieli branży upominkowej, ale też dla klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami, poszukujących inspiracji na prezenty. Nie zabraknie z pewnością osób decyzyjnych z działów zakupów firm, działów marketingu, organizatorów eventów, imprez targowych.
Więcej informacji na temat Gift Show Poland znajduje się tutaj


Portal biuro-kreacja.info jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0