data publikacji

Wybór odpowiednich rozwiązań z zakresu sprzętu biurowego znacząco może zmniejszyć koszt prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.

 Xerox WorkCentre 6655

Według szacunków Gartnera, zastosowanie efektywnych metod kontroli wydruków oraz odpowiednia optymalizacja (sprzętowa, programowa i finansowa) umożliwia osiągnięcie łącznie nawet do 30 procent oszczędności w tych obszarach.

Miliony arkuszy…

Z raportu Rhenus Logistics 2014 wynika, że Polscy urzędnicy zadrukowują ponad 8,6 milionów kartek każdego dnia, co daje wynik około 40 ton!
Przedsiębiorcy nie wypadają tu wcale lepiej - miesięcznie w polskich firmach wykorzystywanych jest aż 11 min ryz papieru A4, co daje 464 mln arkuszy. Jeden dokument może być kopiowany nawet 19 razy.
W przedsiębiorstwach i instytucjach powinno się w krótkim czasie wprowadzić procedury, pozwalające zoptymalizować koszty związane z drukiem dokumentów. Nowy Xerox WorkCentre 6655 oferuje narzędzia, upraszczające efektywniejsze zarządzanie drukiem.

Oszczędnie i wydajnie

WorkCentre 6655 posiada funkcje, które korzystnie wpłyną na proces optymalizacji kosztów – przekonuje Kamil Majchrzak, Product Manager w Xerox Polska. – Istnieje opcja dostosowania ustawień sterownika druku pod kątem oszczędności i wydajności. Na przykład jako ustawienie domyślne można wprowadzić wydruk wielu obrazów obok siebie na jednym arkuszu, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii. Urządzenie wyposażone jest również w narzędzia wstrzymujące wszystkie zadania, co pozwala na drukowanie dokumentów dopiero po zwolnieniu ich ręcznie przez użytkownika z panelu urządzenia.
W urządzeniu zastosowano technologię Xerox ConnectKey, dzięki której dokumenty mogą być bezpiecznie drukowane, skanowane i przesyłane do repozytoriów w chmurze, biur i lokalizacji na całym świecie. – Dla większego komfortu użytkowników, WorkCentre 6655 został wyposażony w zdalny panel sterowania, który daje możliwość sterowania drukarką z każdego miejsca, nie tylko z biura, ale i podczas podróży – podkreśla Kamil Majchrzak.

Bezpiecznie, bez zagrożeń

Xerox umożliwia korzystanie z najnowszych systemów zabezpieczeń. Kontroler Xerox ConnectKey zawiera zintegrowaną technologię McAfee. To pierwszy tego typu program przeznaczony do drukarek wielofunkcyjnych, który chroni urządzenia przed potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz. Rozwiązanie białej listy McAfee jest gwarancją tego, że tylko bezpieczne, wstępnie zatwierdzone dokumenty i funkcje będą włączane na urządzeniach. Program aktualizuje się automatycznie, dzięki czemu nie trzeba tego robić ręcznie.


Nowy Xerox WorkCentre 6655 pomaga najmniejszym firmom sprostać nawet największym wyzwaniom, jednocześnie ułatwiając pracownikom korzystanie z urządzenia drukującego. Urządzenie jest już dostępne w Polsce.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0