data publikacji

Oto najnowsze drukarki biurowe A4, zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach biznesowych.

Canon imageRUNNER ADVANCE C350P

Firma Canon Europe zaprezentowała nowe urządzenia jednofunkcyjne (SFPs) – kolorową drukarkę A4 serii imageRUNNER ADVANCE C350P oraz monochromatyczne modele A4 serii i-SENSYS LBP250 i imageRUNNER 1435P. Nowe urządzenia pozwalają usprawnić produkcję dokumentów w małych i średnich firmach oraz grupach roboczych.

Nowe urządzenia serii LBP250 wyposażono w funkcje, które zwiększają wydajność i wspomagają biurowe procesy. Są szybkie, precyzyjne i mają kompaktową budowę, dzięki czemu sprawdzą się niemal w każdym środowisku biurowym. Oferują rozbudowane opcje łączności, które pomagają optymalizować zdalne przetwarzanie dokumentów firmowych, w tym m.in. wsparcie AirPrint, Google Cloud Print, Wi-Fi oraz bezpłatną aplikację mobilną Canon PRINT Business na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.
Dodatkowo, wyposażony w kolorowy ekran dotykowy model LBP253x obsługuje technologię NFC Touch & Print, która pozwala użytkownikom szybko i precyzyjnie łączyć się oraz drukować dokumenty za pośrednictwem kompatybilnych urządzeń mobilnych.

Drukarki i-SENSYS LBP252dw i LBP253x wyposażono w zaawansowane funkcje z zakresu bezpieczeństwa. W standardowej konfiguracji oferują obsługę protokołów iPSec i Department ID, co eliminuje ryzyko wycieku wrażliwych informacji i zapewnia pełną kontrolę nad procesem druku. Dodatkowo, model LBP253x jest kompatybilny z oprogramowaniem Canon uniFLOW, które zapewnia rozbudowane funkcje kontroli, w tym bezpieczne drukowanie oraz opcje scentralizowanego zarządzania dostępem do kopii zapasowych dla lepszej kontroli dostępu, wydajniejszej alokacji i monitorowania kosztów druku.

Urządzenie imageRUNNER 1435P wyposażono w równie szeroki zakres funkcji zarządzania drukiem. Model ten stworzono do pracy w większych firmach i grupach roboczych, które przetwarzają duże nakłady dokumentów. Urządzenie zapewnia oszczędność wydatków, wysoką wydajność i niezawodność. Drukarka oferuje wsparcie dla branżowych standardów, takich jak PCL czy Genuine Adobe PostScript 3, dzięki czemu integracja z biurowymi środowiskami IT jest jeszcze łatwiejsza. Kompaktowa konstrukcja pozwala zainstalować urządzenie zarówno na biurku, jak i w przestrzeni biurowej.
Model imageRUNNER ADVANCE C350P wyposażono w technologię przetwarzania obrazu V2 Colour (Vivid & Vibrant), która zapewnia wysokiej jakości dokumenty i obrazy A4. Urządzenie jest zgodne z platformą imageRUNNER ADVANCE i wykorzystuje ten sam prosty w obsłudze 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, który wpływa na pozytywne doświadczenia użytkownika. Dzięki wykorzystaniu technologii MEAP, drukarka zapewnia jeszcze efektywniejszą integrację z urządzeniami mobilnymi i środowiskiem IT, co zwiększa elastyczność i ułatwia zarządzanie drukiem.

– Procesy obsługi i zarządzania drukiem w firmach są bardzo kosztowne i wraz z upływem czasu generują coraz większe koszty związane z utrzymaniem maszyn i zakupem materiałów eksploatacyjnych –  komentuje Anil Jagpal, European Marketing Manager w Canon Europe. – Najnowsze serie urządzeń Canon zapewniają płynność i wydajność procesów produkcji dokumentów oraz rozbudowane możliwości integracji. Zdajemy sobie sprawę, że łatwość obsługi ma kluczowe znaczenie dla firm z sektora MŚP. Dlatego nowe urządzenia nie tylko charakteryzują się bezproblemową obsługą i są gotowe do pracy natychmiast po zakupie, ale zostały także wyposażone w rozwiązania niezbędne do sprawnej i elastycznej pracy w firmie, takie jak szybkie zarządzanie drukiem czy łatwy dostęp do opcji mobilnego druku. Dzięki nowym urządzeniom w portfolio Canon możemy rozszerzyć naszą ofertę o elastyczne rozwiązania druku o zwiększonej wydajności, produktywności i mobilności.

Wszystkie nowe drukarki są kompatybilne z usługą Canon e-Maintenance, która umożliwia zdalną diagnostykę i daje kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podłączonymi do sieci.

O specjalnej promocji urządzeń Canon dla biznesu (3 lata gwarancji i cashback!) - przeczytacie tutaj: http://www.canon.pl/officepromotion/

 


Urządzenia serii imageRUNNER 1435P i imageRUNNER ADVANCE C350P są już dostępne w sprzedaży. Seria urządzeń i-SENSYS LBP250 trafi do sprzedaży na terenie Europy w listopadzie 2015 r.

Seria LBP250 – kluczowe cechy:
- szybkość druku: 30-33 stron na minutę
- funkcja bezpiecznego wydruku (Secure print function*)
- Wi-Fi
- wsparcie AirPrint i MOPRIA
- kolorowy ekran dotykowy (LBP253x)
- podajnik o pojemność do 800 arkuszy i funkcja automatycznego druku dwustronnego
- godność z oprogramowaniem uniFLOW
* Modele LBP252dw, LBP253x

imageRUNNER 1435P – kluczowe cechy:
- wydajny druk mono A4 z prędkością do 35 stron na minutę
- podajnik o pojemności do 1100 arkuszy; dwustronne drukowanie
- instalacja zarówno na biurku, jak i w przestrzeni biurowej
- obsługa PCL i Adobe Postscript
- oddzielny toner i łatwy w wymianie bęben
- wsparcie pracy mobilnej
- zdalne i scentralizowane zarządzanie urządzeniem
- zgodność z oprogramowaniem uniFLOW

imageRUNNER ADVANCE C350P – kluczowe cechy:
- wydajny druk kolorowy A4 z prędkością do 35 stron na minutę
- ergonomiczna konstrukcja
- 7-calowy kolorowy, odchylany ekran dotykowy SVGA
- podajnik papieru o pojemność do 2300 arkuszy
- zaawansowane funkcje, pełna integracja i kontrola kosztów
- zaawansowane opcje zabezpieczania dokumentów
- wiodące w swojej klasie wskaźniki energooszczędności


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0