data publikacji

Oprogramowanie Epson Print Admin zapewnia bezpieczeństwo, wydajność i... ekologię drukowania.

Oprogramowanie Epson Print Admin pozwala monitorować i redukować koszty drukowania

Działające na serwerze oprogramowanie Epson Print Admin do zarządzania drukiem umożliwia uwierzytelnianie użytkowników urządzeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa dokumentów oraz zapewnia lepszą kontrolę kosztów drukowania i skanowania zarówno w małych i średnich firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach.
Oprogramowanie to jest intuicyjne w użyciu i ułatwia zdalne zarządzanie zadaniami, a zgodność z istniejącą infrastrukturą urządzeń zapewnia płynną integrację.

Każdy z klientów Epsona może bez dodatkowych opłat przetestować to nowoczesne rozwiązanie na dwóch urządzeniach. W zależności od potrzeb, można zakupić dodatkowe licencje dla jednego, pięciu, dwudziestu lub pięćdziesięciu urządzeń.
Oprogramowanie Epson Print Admin pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, płynące z wielokrotnie nagradzanych drukarek Epson dla biznesu, stworzonych z myślą o zmniejszeniu ilości i odpadów, zużycia energii oraz emisji CO2 i ozonu. Więcej informacji: www.epson.eu/maketheswitch


Uwierzytelnienie profilu użytkownika pozwala na korzystanie z urządzeń tylko przez uprawnione osoby, stwarzając bezpieczne warunki do drukowania, skanowania i kopiowania. Po pomyślnej autoryzacji użytkownik może korzystać ze spersonalizowanego interfejsu, w którym z łatwością odnajdzie potrzebne funkcje, a zaoszczędzony czas może wykorzystać na inne zadania.

Oprogramowanie można skonfigurować w taki sposób, by pojawiające się powiadomienia informowały użytkowników o korzystnych dla środowiska naturalnego ustawieniach drukowania. W ten sposób już na etapie tworzenia zadania można zachęcić pracowników do oszczędności i odpowiedzialnego wyboru parametrów.
Wbudowane reguły redukujące koszty i spersonalizowane zadania skanowania dostępne po naciśnięciu jednego przycisku zapewniają firmom pełną kontrolę nad przepływem skanów i wydruków.

Dostępne raporty i analizy dają pełen wgląd w sposób wykorzystywania urządzeń, dzięki czemu można dostosować ustawienia drukowania w firmie do indywidualnych potrzeb, zmniejszając do minimum koszty i ilość odpadów. Oprogramowanie pozwala monitorować i redukować koszty drukowania, a możliwość przypisania kodów fakturowania i bieżącego użycia do centrów kosztowych zapewnia łatwe zarządzenie budżetem.

To rozwiązanie wpisuje się w naszą strategię, w ramach której chcielibyśmy zaoferować kompleksowe rozwiązanie dla firm - komentuje Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w Epson Europe. - Nasza dotychczasowa oferta, obejmująca oprogramowanie Open Platform do biznesowych drukarek atramentowych, rozwiązanie do zarządzania flotą urządzeń Epson Device Admin i system zarządzania drukowaniem Print365 dla małych i średnich firm, rozszerzyliśmy o zorientowane na redukcję kosztów i ochronę środowiska usługi zarządzania drukiem dla firm.


Oprogramowanie Epson Print jest już dostępne na rynku. Więcej informacji: www.epson.eu/epa

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0