data publikacji

Agencja kreatywna Connectmedica przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Mokotów Nova w Warszawie.

 

Connectmedica to agencja typu full-service, łącząca kompetencje agencji interaktywnej i agencji reklamowej. Firma specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji dla sektora zdrowia i farmacji. Na najwyższym piętrze budynku Mokotów Nova, oprócz powierzchni typu open space i wydzielonych, przeszklonych miejsc spotkań, Connectmedica posiada również m.in. własne studio telewizyjne i kantynę. Biuro urządzone jest w minimalistycznym stylu, z dominacją koloru białego.
- Nasze biuro traktujemy jako coś więcej, niż tylko miejsce, w którym wspólnie realizujemy działania dla naszych klientów. Współtworzyliśmy projekt aranżacji wnętrza i nadaliśmy mu indywidualny charakter. Nasi pracownicy czują się tu dobrze, aranżacja biura jest naszym wyróżnikiem. Był to jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy nie zmieniać siedziby – mówi Barbara Skrzypczyk, Dyrektor ds. Administracyjnych w firmie Connectmedica.
Mokotów Nova to kompleks trzech budynków biurowych klasy A zlokalizowany przy ul. Wołoskiej 22. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 43 tys. mkw. Budowa realizowana była w dwóch etapach, z których drugi zakończył się na początku 2012 r. Rok później obiekt uzyskał certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very good.
- Proces renegocjacji przebiegał dwutorowo. Oznacza to, że najemca równolegle rozważał również inne dostępne na rynku lokalizacje. Dzięki naszemu doradztwu wynegocjowane zostały warunki najmu, które satysfakcjonowały obie strony transakcji i umowa została przedłużona – mówi Artur Sutor, Associate z działu powierzchni biurowych w firmie doradczej Cushman & Wakefield, która reprezentowała najemcę w procesie renegocjacji umowy .


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0