data publikacji

Uczestnicy konferencji Polish Business Meeting poznali kierunki rozwoju dla własnych firm!

Polish Business Meeting – Kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw
Polish Business Meeting – Kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw

W konferencji Polish Business Meeting – Kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw udział wzięło ponad sto osób. Zebrani przedstawiciele MŚP mieli okazję zdobyć narzędzia sprawnego działania, również na rynkach międzynarodowych.

Pierwszy głos zabrał Sławomir Stańczuk, Prezes Polish Business Club. Przedstawił on ideę, misję i cele  klubu, którego hasłem przewodnim jest „Współpraca fundamentem sukcesu” a główną misją: łączyć ludzi poprzez i w biznesie. Następnie profesor Andrzeja Blikle, praktyk i teoretyk, zaprezentował kilka złotych zasad zarządzania firmą XXI wieku.

Dalej miały miejsce wystąpienia gości z Luxemburga – Artura Sosny, Prezesa Luxembourg-Poland Business Club oraz Wielkiej Brytanii – Agaty Dmoch, Prezesa Midlands Polish Business Club. Starali się oni odpowiedzieć na pytanie, czy inne kraje Europy to piekło czy raj do prowadzenia businessu.
To samo pytanie stanowiło podstawę dyskusji podczas panelu. Do rozmowy zasiedli Agata Dmoch, Artur Sosna, Sławomir Stańczuk i Anna Kalata, wiceprzewodnicząca Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

O Europe Enterprise Network, sieci wspierającej przedsięwzięcia o europejskim zasięgu, opowiedziała Małgorzata Pałysa, ekspert PARP. Zostały także poruszone aspekty docierania do nowych odbiorców pod hasłem Multigeneracyjny klient = multigeneracyjny pracownik. Była to prelekcja firmy HRP Group, Justyna Kliombka-Jarzyna, Witold Buraczyński i Patrycja Woszczyk.

Przerwy pomiędzy prelekcjami, oprócz wytchnienia, były świetną okazją nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z ofertą wystawców i partnerów. Z rąk do rąk krążyć wizytówki. Wsparciem w networkingu służył Witold Antosiewicz, specjalista w budowaniu relacji.Część merytoryczną konferencji zakończyła historię drogi na szczyt Roberta Korzeniowskiego.. Udowodnił on, że silna wola i determinacja to podstawy sukcesu tak w sporcie ja biznesie.


Nasz portal Biuro-kreacja.info znalazł się w gronie patronów medialnych przedsięwzięcia. Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez Polish Business Club znajdziecie tutaj


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.8