data publikacji

Firma Arcus S.A. otrzymała certyfikat, potwierdzający i przedłużający prawo do korzystania z godła „Teraz Polska”.


Kapituła Polskiego Programu Promocyjnego „Teraz Polska” potwierdziła najwyższą jakość i skuteczność rozwiązania Arcus Kyocera MDS z systemem Vario.One. Usługa ta została w ubiegłym roku nagrodzona godłem „Teraz Polska” w kategorii Najlepsze produkty i usługi.

Zespół skazany na sukces

6 października br. podczas spotkania na Stadionie Narodowym w Warszawie, w obecności dyrektora konkursu „Teraz Polska” Michała Lipińskiego, członków Kapituły, fundatorów oraz laureatów, Arcus otrzymał certyfikat potwierdzający i przedłużający prawo do korzystania z godła „Teraz Polska”. Gościem specjalnym spotkania był trener siatkarskiej reprezentacji Polski Stephane Antiga, który odebrał pamiątkowy medal za promocję polskiego sportu.
– Czujemy się podobnie, jak polska reprezentacja piłki siatkowej, która zwyciężyła w finałowym spotkaniu z Brazylią. Godło „Teraz Polska” jest bowiem jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych polskich nagród gospodarczych. Ponowna pozytywna ocena Kapituły jednoznacznie pokazuje, że Arcus utrzymuje najwyższy poziom jakości oferowanych rozwiązań. To wyraźny sygnał dla naszych klientów, że podobnie jak w sporcie, dobrze zgrany zespół pod właściwym przywództwem jest skazany na sukces. Otrzymane wyróżnienie jest tego najlepszym przykładem – skomentował Michał Czeredys, Prezes Zarządu Arcus S.A.

Wsparcie i komfort

Arcus Kyocera MDS to nowoczesna, kompleksowa usługa dzierżawy i outsourcingu urządzeń drukująco-kopiujących z systemem zarządzania dokumentami Vario.One. Pozwala ona na lepszy obieg dokumentów w przedsiębiorstwie oraz optymalizację procesów ich wydruku. Systemy Arcusa automatyzują też proces archiwizacji dokumentów, poprzez ich cyfryzację, katalogowanie i udostępnianie uprawnionym osobom.
Usługa Arcus Kyocera MDS pozwala na zmniejszenie kosztów druku i zarządzania dokumentami nawet o 50 proc. procent, co potwierdzają wyniki audytów, które Arcus przeprowadza po kilku miesiącach od wdrożenia systemu wśród swoich klientów. – Usługa Arcus Kyocera MDS z systemem Vario została stworzona nie tylko po to, żeby zoptymalizować proces druku, ale także by jak najbardziej odciążyć pracowników z zadań, które z powodzeniem mogą wykonywać za nich maszyny i systemy informatyczne. Dzięki naszej usłudze klienci oszczędzają pieniądze i cenny czas swoich pracowników. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła, jak bardzo nasze rozwiązanie jest istotne dla przedsiębiorców i postanowiła, że nasze rozwiązania będą sygnowane Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” – podkreślił Michał Czeredys.
Warto podkreślić, że w ramach rozwiązania Arcus Kyocera MDS, klienci mają dostęp do stałego wsparcia technicznego, które minimalizuje czas potrzebny do obsługi sprzętu, zwiększa komfort użytkowników a także poprawia wydajność i bezpieczeństwo informacji. System obiegu dokumentów daje klientom pełną kontrolę nad przepływem informacji w firmie i znacząco skraca cenny czas potrzebny na obsługę i przetwarzanie dokumentacji.


„Teraz Polska" to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych. Dotychczas przeprowadzono dwadzieścia cztery edycje Konkursu. Wzięło w nich udział ponad 4500 przedsiębiorstw, nagrodzono blisko 500 firm, które dzięki posługiwaniu się polskim Godłem Promocyjnym odniosły sukces rynkowy i ugruntowały swoją pozycję. Przewodniczącym Kapituły Godła Teraz Polska jest prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk. Konkurs organizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0