data publikacji

CIFF (China International Furniture Fair) to największe targi branży meblarskiej na świecie. Prezentowane są tam meble do domów, biur, hoteli i miejsc użyteczności publicznej, a także akcesoria i dekoracje.

China International Furniture Fair
China International Furniture Fair


Liczby mówią same za siebie!

Łączna powierzchnia wystawiennicza CIFF 2015 to w sumie ponad million metrów kwadratowych (1.120.000 mkw.)!

Podczas imprezy zaprezentuje się ok. 4500 wystawców z 32 krajów.
Targi odwiedzi ponad 200 tysięcy gości z ponad 190 krajów, najwięcej z Niemiec, Belgii, Stanów Zjednoczonych, RPA, Turcji, Korei, Japonii, Indii, Singapuru i Malezji.

Z uwagi na szeroki zakres prezentowanych produktów i tysiące wystawców oraz odwiedzających z całego świata, w tym roku targi odbywać się będą w dwóch terminach (marzec i wrzesień) oraz w dwóch nowoczesnych centrach wystawienniczych: w Kantonie oraz w nowo otwartym Convention & Exhibition Center w Szanghaju.


Oto terminarz CIFF 2015:

35th China International Furniture Fair (Kanton)
Pierwszy etap: 18-22 marca 2015
Tematem przewodnim tej części targów będą meble i wyposażenie domów: od pojedynczych mebli po całe zestawy, od nowoczesnych po klasyczne wzory. Będzie można też oglądać meble ogrodowe, akcesoria, dekoracje, tkaniny do domów (zasłony, dywany etc.).
Powierzchnia wystawiennicza: 370 tys. mkw.
Pawilony tematyczne: International Brand Hall of Home Furniture, Design Hall, Soft Decoration Sector, Custom-made Furniture and Kids & Teenagers Furniture Sector.

Drugi etap: 28 marca - 01 kwietnia 2015 (Kanton)
To część targów, nastawiona na kontakty biznesowe. Na powierzchni 350 tys. mkw. zobaczymy przede wszystkim meble biurowe, hotelowe, do lobby oraz poczekalni, akcesoria, meble metalowe, meble i wyposażenie dla przestrzeni użyteczności publicznej.
Poza producentami mebli będą wystawiać się także producenci oraz dystrybutorzy maszyn i surowców - będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia kontrahentów, dostawców etc.

36th China International Furniture Fair (Shanghai)
8-12 września 2015
Wrześniowa odsłona CIFF 2015 będzie miała miejsce w Szanghaju - w nowiutkim National Convention & Exhibition Center.
Tutaj na powierzchni 400 mkw. znajdą się stoiska producentów mebli, mebli biurowych, tekstyliów, wyposażenia, a także maszyn i surowców dla przemysłu meblarskiego.

W imprezie uczestniczyć będą największe firmy z całego świata, m.in. z USA, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Portugalii, Australii i Turcji.
Organizatorzy spodziewają się ponad 100 tys. zwiedzających z ponad 190 krajów – specjalistów z branży, architektów, projektantów.


Biuro-kreacja.info jest patronem medialnym targów CIFF 2015! Będziemy tam i zdamy relację :)

Więcej informacji: http://ciff.fairwindow.com

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.5